Tv műsor – 1995. április 10. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/70. rész: A példakép
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.45 Műsorismertetés
14.50 Euroklick
15.20 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Beszédművelés
XII/2. rész: Hangképzés II. (ism.)
16.25 Kína ma: a kínai népi gyógyászat
Japán ismeretterjesztő film (ism.)
16.55-17.25 Kapcsolj be!
Benne:
– Képhiba
– Múlt-kor
17.25 Peszach nagyinál
Amerikai bábfilm
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk…
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Nagymama az életről mesél
– Liza és Paul
19.10 Múzsa
Kulturális híradó
19.30 Híradó
20.05 Öt perc próza
Thomas Mann: A Varázshegy (részlet)
20.15 Derrick
Német bűnügyi filmsorozat
A pokol küszöbén
21.20 Panoráma
21.55 „…és csupa alázat”
Pilinszky János (FF!)
22.45 A bádogváros
Ausztrál film (1986)
0.20 BBC-híradó
0.40 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Örvény
Kolumbiai filmsorozat
VII/5. rész
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
„Sok van, mi csodálatos”
A pécsi körzeti stúdió műsora
18.45 Telesport
19.00 UTE-Primavera-Catalunya
Vízilabda BEK-mérkőzés
21.00 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
21.05 A kovásztalan kenyér ünnepe
21.15 Kék percek
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás – Műsorajánlat
22.40 (H)arcképek
23.15 Kis esti zene

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai
14.25 Gazdakör (ism.)
15.10 A törzsfőnök paradicsoma
Szenegál – jelenetek egy király életéből
15.40 Bölcsők
Magyar ismeretterjesztő film
15.55 Az emberiség kalandjai
Anita Delgado (ism.)
16.40 Cimbora
17.40 Musti
– Pili és Poli
18.00 Híradó
18.15 Melba
Ausztrál filmsorozat – VIII/2.
19.05 Amerikai magyar életsorsok
Koréh Ferenc, Zigler Géza – New York
19.30 Születésnap
10 éves a Ghymes együttes
20.00 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Bergengócia
22.20 Tangó
Spanyol tévéfilmsorozat (ism.)
23.20 Pilinszky János: Impromptu

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Egy amerikai Párizsban
Amerikai musical
19.30 Mozimánia: Orson Welles
Amerikai dokumentumfilm
20.35 Az ember, aki tudta a jövőt
Amerikai játékfilm
22.05 Bay City Story
Amerikai krimi
23.30 Kickbokszer
Amerikai akciófilm

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
Holland filmsorozat
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Az 1501-es járat rejtélye
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek