Tv műsor – 1995. április 1. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Ortodox ifjúsági műsor
8.05 Gyermekfilmek
– Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
Madárkór
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a világűr
Francia rajzfilmsorozat
26/12. rész: Óriások
– Cápali és Cápeti
Francia rajzfilmsorozat
Fény, kamera, katasztrófa
Cápali a színpadon
9.10 Kapcsolj be!
Csuda egy (bolond) délelőtt
Benne:
– Életrevaló PLUSSZ!
– Szókimondó
11.00 Tengeralattjárók – acélcápák
Amerikai-ausztrál filmsorozat
4/3. rész: A tenger farkasa
11.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Gömböcország
Angol balettfilm
12.35 Szomszédok
Teleregény – 207. fejezet (ism.)
13.05 Műsoroló
13.30 A kölcsönkapott Föld
13.55 Mákvirág
14.30 Napjaink
14.50 Arany hegedűk
Ausztrál tévéfilm – 2/1. rész
16.30 X-idő
17.15 Márkás históriák
17.25 Reklámjáték
17.30 Nemzetközi stúdió
18.20 Esély…
18.30 Szerencsekerék
19.10 Gyereksarok
– Sebaj Tóbiás
Magyar gyurmafilmsorozat
– Pötyi és Ferkó
Angol rajzfilmsorozat
19.30 Híradó – Időjárás
20.08 Telesport
20.20 Extralarge
Olasz bűnügyi filmsorozat
VI/2. rész
21.50 Oscar-díj ’95
Az átadási ünnepség összefoglalójának közvetítése
23.25 Az éjszaka
Benne: 1.55 Átverés
Amerikai film
3.25 Képújság

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski Ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Oltárok a plasztikával (ism.)
11.00 Família Kft.
176. rész (ism.)
11.30 XIV. Országos Táncháztalálkozó és kirakodóvásár
11.50 Finn-kockák
Finn életmód – 3/3. rész
12.40 Olimpiai arcképcsarnok
Takács Károly – sportlövészet
12.55 Angliában jártunk, angolul tanultunk (ism.)
13.25 Válogatás a Televízió archívumából
Palotai Boris: Öröklakás
Tévéjáték (1964) (ism.) FF
14.25 Műsorajánlat – Időjárás
14.30 Natura magazin
Zöld posta
15.00 Egy titokzatos férfi
15.50 Műsorajánlat – Időjárás
15.55 RÉS
16.00 Teleautó
16.30 Janó és Bibice
Belga rajzfilmsorozat
17.00 Magyarország-Portugália
Tenisz Davis Kupa-mérkőzés
19.05 Família Kft.
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Picasso-k kalandjai
20.05 Kean
Francia színházi előadás – I-II. rész
23.00 Művészek a leukémiás gyermekekért
A Kép-Világ alapítvány jótékonysági estje

Duna TV

9.05 Slapaj
9.25 Nyelvédesanyánk
10.00 Muzzy comes back
10.05 This is the Way
10.25 Kimba, a fehér oroszlán
10.45 A préri pacsirtája
10.55 Kerekek és lépések
11.40 Pletyka délutánja
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Bibliai történetek
12.25 A megsebzett bolygó
12.55 Süsü a sárkány kalandjai
13.20 Radír
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora
16.00 Muráti Lili filmjei
Késő
Magyar film
17.30 Tom és Jerry kölyökkorukban
18.00 Híradó
18.15 Az éden Ösvényei
Angol-ausztrál játékfilm
20.15 Az emberiség kalandja – 13/1. rész
21.00 Híradó
21.15 B.B. King-koncert Rick mulatójában
21.55 Éjszakai rohanás
Amerikai játékfilm
23.55 Páll Lajos: E se tánc?

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.30 Szaffi
Rajzfilm
11.50 Katicák
Amerikai vígjáték
13.30 Zenemánia: Joe Cocker
14.30 Melrose Place
15.20 Szűnj meg, Fred!
Amerikai vígjáték
17.00 Így készült: Kisasszonyok
Dokumentumfilm
17.30 National Geographic
18.30 A nagy csapat
Amerikai vígjáték
22.15 Halálos fegyver 3.
Amerikai akciófilm
0.10 Hide-Bowe
Profi ökölvívó-döntő

TV3

14.45 Élő sportközvetítés
16.30 Sivatagi kalandok
17.40 Salty, az oroszlánfóka
18.10 Topmodell
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Emille
Sorozat
20.50 Behálózva
Amerikai film

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek