Tv műsor – 1995. március 6. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/46. rész: Az ördög jobbkeze
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gazdaságról, pénzről – falunak, városnak
10.45 Játék
11.50 Hírek – Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.15 Műsorismertetés
14.20 Nem adom fel!
VIII/7. rész
14.50 Videák
15.20 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 A hely szelleme
XII/9. rész
16.25 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/17. rész: A változás szele
17.00-17.45 Kapcsolj be!
17.00 Szamárfül avagy bizony hitvány bizonyíték
17.15 Meselánc (ism.)
17.30 hANGOLka
XVI. rész
17.45 Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
– Nyugodtan mondjatok nemet
Kanadai rajzfilmsorozat
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Szerencsekerék
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Az unatkozó királylány
Francia rajzfilmsorozat
– Liza és Paul
Német rajzfilmsorozat
19.10 Múzsa
Kulturális híradó
19.30 Híradó
20.10 Öt perc próza
Kaffka Margit: Külön utakon (részlet)
20.15 Patika
Tévéfilmsorozat
XIV/14. rész
20.55 KamaraKONCZert a Néprajzi Múzeumban „unplugged” – II. rész (részletek)
21.30 Panoráma
22.05 Balkán! Balkán!
Tévéfilm
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 A keresztapa
Német tévéfilmsorozat
VIII/8. rész: Három meg egy az öt
17.50 RÉS
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Faluképek
18.45 Telesport
19.00 Sportműsor
21.00 RÉS
21.15 Kékpercek
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
Hátműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.40 (H)arcképek
Szemadám György műsora
23.15 Artisjus gálaest
Az 1994-es Huszka-díjak átadása és koncert – II/2. rész

Duna TV

8.00 Képújság
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai (ism.)
14.25 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
15.10 A vessző törvénye
Néprajzi film
15.25 Bukovina… a végtelen égbolt alatt
Román képzőművészeti film
15.55 Cimbora (ism.)
16.45 Formasa arcai
Riportfilm
17.40 Musti
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Rekviem Granadáért
Spanyol tévéfilmsorozat – 6. rész
19.05 CIA
Amerikai dokumentumfilm
Mozgó célpontok
20.00 Ritmus ’95
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A KGB alkonya
3. rész: Az Andropov-korszak
22.00 A hatalom határai
Összeállítás Székely János műveiből
22.40 Juhász Gyula: Búcsú

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Amerikai rajzfilm
17.30 Vadak ura 2. – Az időkapu
Amerikai kalandfilm
19.25 Vadon
Magyar filmdráma
21.30 Fakó lovas
Amerikai western
23.25 Ford Fairlane kalandjai
Amerikai akciófilm

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
21.10 Sport talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Lángoló szenvedélyek
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek