Tv műsor – 1995. március 4. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – agrárvilággal, faludoktorral, faluzsaruval
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-9.10 Gyermekfilmek
– Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat – 26/8.
– Cápali és Cápeti
Francia rajzfilmsorozat
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Szia délelőtt
Benne:
– Életrevaló Plusssz!
– 576
Számítógépes magazinműsor
Észbontó
11.00 A napsugár nyomában
XII/12. rész: Szükség van-e az őserdőre? (ism.)
11.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
XII/12. rész: Wartha Vince (1844-1914)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Barokk muzsika
12.35 Szomszédok
Teleregény – 205. fejezet (ism.)
13.05 Műsoroló
13.30 A kölcsönkapott Föld
14.00 Mákvirágok
14.35 II. Lajos
NSZK film
16.30 Esély…
A TS-Nagykarácsony folytatódik
16.35 X-idő – Vastaps
17.35 Az ügy
18.30 Szerencsekerék
19.10 Gyereksarok
– Sebaj Tóbiás
Magyar gyurmafilmsorozat
– Pötyi és Ferkó
Angol rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 A negyedik záradék
Angol film
22.20 eMeRTon díjkiosztó gála
23.25 Éjszaka
Benne: kb. 1.40 Öt láda aranyrög
Francia kalandfilm
3.25 Képújság

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Ahol kialudtak a lángok
Norvég ismeretterjesztő film
11.25 Família Kft.
172. rész (ism.)
11.55 Hagyományőrzők
12.00 Terra X – Régi kultúrák rejtélyei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Audiencián Sába királynőjénél
12.50 Válogatás a Televízió archívumából
Gábor Andor: Hotel Germánia
Tévéfilm (1962) (ism.)
13.50 A Tomkins Indiában – II/2.
14.25 Műsorajánlat
14.30 Natura magazin
15.00 Eltűnt személyek
Angol dokumentumfilm
16.00 Teleautó
16.30 Janó és Bibice
Belga rajzfilmsorozat
17.00 Vasas-Békéscsaba
Bajnoki labdarúgómérkőzés
19.05 Família Kft.
173. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Picasso-k kalandjai
20.00 Ki tud többet Magyarországról?
Honismereti játék
21.30 Testamentum
Bosnyák dokumentumfilm
21.55 „Aki egyszer a szemedbe nézett…”
Válogatás Nádas Gábor dalaiból (ism.)
22.15 Egy nevetséges ember tragédiája
Olasz film

Duna TV

9.05 Slapaj
9.25 Nyelvédesanyánk (ism.)
10.00 Muzzy comes back (ism.)
10.05 This is the Way (ism.)
10.25 Mint cseppben a tenger
10.35 Kimba, a fehér oroszlán
Japán rajzfilmsorozat
11.00 Kerekek és lépések
11.45 Peles üvegablakai
12.00 Déli harangszó
12.05 Hogyan keletkezett a világ?
12.25 Bibliai történet
12.40 A Nap fia és a Hold lánya
Svéd filmsorozat
13.30 A megsebzett bolygó
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin (ism.)
15.00 Cimbora
16.00 Házasság
Magyar játékfilm
17.20 Egyszer volt, hol nem volt
17.30 Csodálatos mesék a Grimm testvérektől
18.00 Híradó
18.15 Apacs erőd
Amerikai westernfilm
20.20 Sohase mondd
20.45 Bestiák
21.00 Híradó
21.15 Ármány és szőke
Amerikai kalandfilm
23.00 Bajor Andor: Slágerek
– Hírújság

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
Francia rajzfilm
10.35 Szörnyecskék 2. – Az új falka
Amerikai film
12.15 Haragban a világgal
Amerikai film
14.15 Melrose Place
14.55 Az emberi szív térképe
Amerikai film
16.40 Mozimánia
17.30 National Geographic
18.30 Téged egyedül
Amerikai vígjáték
20.00 Tarzan, a majmok ura
Amerikai film
22.15 Az 57-es utas
Amerikai akciófilm
23.35 Az átlátnok
Amerikai vígjáték
1.00 Forró kalandok 14.

TV3

14.40 Élő sportközvetítés
16.15 Az amatőr természetbúvár
16.45 Tücsök-kalandok New Yorkban
Amerikai rajzfilm
18.10 Topmodell
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Emille
Sorozat
21.00 Brazil
Angol film

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.10 Gillette World Sport Special
20.40 Hívd most!
21.30 Zsaruszív
Rendőrségi magazin
22.35 Csipetnyi szex

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film
20.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek