Tv műsor – 1995. március 25. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Napkelte
Benne: óránként hírek
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.05-9.10 Gyermekfilmek
–  Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat
11. rész: Robinsonok az űrben
– Cápali és Cápeti
Francia rajzfilmsorozat
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Számító délelőtt
– Életrevaló Plussz!
– 576
– Harcművészek
Észbontó
11.00 Tengeralattjárók – acélcápák
Amerikai-ausztrál filmsorozat
IV/2. rész: A nukleáris család (ism.)
11.50 Napjaink
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Barisnyikov az Amerikai Táncszínházban
Balettfilm (ism.)
13.00 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
13.10 Műsorismertetés
13.15 Műsoroló
13.40 Elfogyasztott jövő
2. rész: Csapdák és kiutak
14.15 Makedónok tava
Tudományos ismeretterjesztő film (ism.)
14.50 Az Amarillisz balladája
Angol film
16.20 Állatkerti séták
Farkasok
17.05 Gyümölcsoltó Boldogasszony
17.15 Márkás históriák
17.25 Reklámjáték
17.30 Nyitott száj
18.30 Szerencsekerék
19.10 Gyereksarok
– Sebaj Tóbiás
Magyar gyurmafilmsorozat
– Pötyi és Ferkó
Angol rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.20 A hónap filmje
Arachnophobia
Amerikai thriller
22.15 Demjén Ferenc lemezbemutatója
23.20 Halott virágok
Német film (1992)
0.55 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
7.30 Gazdaképző
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
11.00 Műsorajánlat
11.05 Família Kft.
175. rész (ism.)
11.35 Népzenei magazin
12.00 Finn-kockák
Finn életmód – III/2. rész
12.50 Olimpiai arcképcsarnok
Papp László – ökölvívás
13.15 Válogatás a Televízió archívumából
Szép Ernő: Május
Tévéjáték (1963) (FF) (ism.)
14.20 Műsorajánlat
14.25 Natura magazin
Gaia
Ökológiai filmújság
15.00 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.50 No, megállj csak!
Szovjet rajzfilm (ism.)
16.00 Műsorajánlat
16.05 Autó 2
A TV2 autós magazinja
16.35 Janó és Bibice
Belga rajzfilmsorozat
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
176. rész
19.45 Egy elsüllyedt világ képei
20.05 Friderikusz talk-show
Mit meg nem teszünk szerelmünkért?
21.10 Budapesti Tavaszi Fesztivál
kb. 22.35 Nekem ne lenne hazám?
Valamikor határövezet volt – Hanság
Egy operatőr honismereti sorozata (ism.)
23.10 Haláljog
Dokumentumfilm – II/2. rész

Duna TV

9.05 Slapaj
9.25 Nyelvőrző
10.00 Muzzy comes back
10.05 This is the Way
10.25 Kerekek és lépések
11.10 Ritmus
12.00 Déli harangszó
12.05 Megsebzett bolygó
12.35 Süsü a sárkány kalandjai
13.05 Bonanza Banzai ünnep ’93 – II. rész
13.50 Hogyan került Eszter az asztalra?
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora
16.00 Kölcsönadott élet
Magyar film
17.30 Tom és Jerry kölyökkorukban
18.00 Híradó
18.15 Utazás a félelembe
Amerikai thriller
19.30 A Győri Leánykar Bartók Béla születésnapján rendezett ünnepi koncertjének közvetítése
kb. 21.30 Híradó
21.45 A francia forradalom I-II. rész
Francia-olasz-német-kanadai film
0.30 Sziveri János: Álompolgárok

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.30 Bill és Ted oltári kalandjai
Amerikai vígjáték
12.05 Bill és Ted haláli túrája
Amerikai vígjáték
13.40 Zenemánia: Peter Gabriel
Koncertfilm
14.50 Melrose Place
15.40 Bűnök és vétkek
Amerikai film
17.30 National Geographic
18.25 A rádió aranykora
Amerikai vígjáték
19.55 Bíborszín
Amerikai film
22.25 Trükkös halál 2.
Amerikai akciófilm
0.50 Forró kalandok 17.

TV3

14.45 Élő sportközvetítés
16.20 Világszám (ism.)
16.50 Sparky és a varázslatos zongora
17.40 Salty, az oroszlánfóka
18.10 Topmodell
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Emille
Sorozat
20.50 Álomcsapat
Amerikai film
22.40 A nagy zenei élmény

Szív TV

20.10 Gillette World Sport Special
20.40 Más
21.30 Automobil
Magazin
22.00 Csuka Mónika-show
22.30 Csipetnyi szex
Áltengerészek

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek