Tv műsor – 1995. március 21. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/56. rész: A Nebraskai villám
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Munka, jog
10.40 Játék
10.50 Hírek
10.55 Prága város panoptikuma
Csehszlovák filmsorozat
X/6. rész: Abban a régi házban (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Sorstársak
15.15 Segítség!
15.30 Repeta – Fizika
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Verselemzés
G. Apollinaire: A Mirabeau híd alatt
16.25 A kisasszony
Brazil filmsorozat
170/84. rész
17.00 Kalendárium 1995
17.40 Telis-televideo ’95
17.45 Napjaink
Szent Benedek élete
17.55 „Veletek vagyok mindennap…”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Esti mese
A varázskréta
Angol rajzfilmsorozat
Álmodozás
19.10 Múzsa
19.30 Híradó – Időjárás
20.08 Telesport
20.20 Miért éppen Alaszka?
Amerikai filmsorozat
29/22. rész: Éljen a demokrácia
21.10 Stúdió ’95
22.00 Az új olasz film néhány egyénisége
Örökre Mery
Olasz film (1989)
23.25 Otthon a hazában
A Kossuth Klub roma sorozata
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
A kék bolygó I.
A tengerlakók
– Micsoda?
Óvoda! A színek
17.05 A Duna hercegnője
Német filmsorozat
XII/3. rész: Egy romantikus este
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Tranzit
Közép-Európa világa
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Vaktában kilőtt nyúl
20.15 Zene, zene, zene
Könnyűzenei magazin
21.00 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Mindent, vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.40 TS – Sportvarázs

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
15.00 Tom és Jerry kölyökkorukban
15.25 Madártávlatból
Toledo
15.45 Életünket és vérünket a győzelemért
Angol sporttörténeti sorozat
16.10 Észak állatvilágában
A keresztcsőrű pinty
17.35 A II. világháború
Sztálingrád
17.25 Pesti táncház
Kalamajka együttes
17.40 Lolka és Bolka olimpiája
– Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Smokey és a Bandita
Amerikai filmvígjáték
19.45 Nekem ne lenne hazám?
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Ideiglenes paradicsom
Magyar film
22.45 Táncház
23.15 Kassák Lajos: Meditáció

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
A villám
17.30 Káposztás 11.
Német rajzfilm
18.05 Bill és Ted haláli túrája
Amerikai vígjáték
19.40 Örökkön örökség
Amerikai vígjáték
21.15 Melrose Place
22.05 Bűnök és vétkek
Amerikai film
23.50 Amerikai szamuráj
Amerikai akciófilm

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Brémai muzsikusok
20.00 Backaroo Banzai kalandjai
Nyomul a 8. dimenzió
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridian
22.30 Fandango
Amerikai film (ism.)

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Baba-mama torna
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Sandybell
Rajzfilm
19.55 Uni-TV
20.10 Különjárat
20.50 Seiko-shop
21.00 Harc az életkristályért
Amerikai akciófilm
22.30 A debreceni J B Bár

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek