Tv műsor – 1995. március 12. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismeretés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/20. rész
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
Számítógépek mindennapjainkban
8.30 Leporelló
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Mesél a keringő
11.50 Napjaink
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Gyerekeknek
– Kókusz
Anggl rajzfilmsorozat
– Johnson és barátai
Ausztrál bábfilmsorozat
– Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
– Hol van Wally?
Angol rajzfilmsorozat
– Klasszikus rajzfilmek
Amerikai rajzfilmsorozat
13.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/77-80. rész (ism.)
15.00 Műsorismertetés
15.05 Delta
Tudományos híradó
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
A gonosz Manta
– Pluto és az ősi ösztön
Amerikai rajzfilmsorozat
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Micimackó égboltja
17.05 „Spiritusz”
Iparművészeti magazin
17.35 Rajnán innen, Dunán túl…
Türingia, Németország zöld szíve
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
19.50 Híradó – Időjárás
20.05 Vasárnapi vers
Petőfi Sándor: Csokonai
20.15 A titkos fegyver
Angol tévéfilm
22.05 „A műemlékvédelem egy művészet”
Gerő László portréja
22.55 Sztravinszkij: Oedipus Rex
Oratórikus opera
23.55 Képújság – Műsorzárás

MTV 2

7.00 Műsorajánlat
7.05 Vendégvárók
A szezon (ism.)
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli – 89. rész
8.35 Muzzy comes back
XX/5. rész (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00 Tévémagiszter
– Ókori Kelet
– Szigetország belülről
– Emléklapok
10.00 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 9. rész
10.30 Vélemények…
Beszélgetés Örsy László S. J. atyával
11.00 Debrecennek van egy vize… (ism.)
11.30 Elrejtett tájak
2. rész: Csukotka aranya, vulkánja és indiánjai (ism.)
11.55 Nótaszó
12.25 Gyógyítóelme
Angol dokumentumfilm (ism.)
13.15 Műsorajánlat
13.25 Musicbox – Arany Zsiráf
14.00 Mesél a Film híradó…
14.30 Időjárás
14.35 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
15.05 Karlszon a tetőről
Svéd filmsorozat
IV/1. rész: Mekkora durranás!
15.30 Oroszlánszívű fivérek
Svéd filmsorozat
V/1. rész: Bátyám, Jonatán
16.00 Vízilabda nemzetközi kupamérkőzés
17.10 Nevetni kell, ennyi az egész!
Szórakoztató összeállítás
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 P.S. I Love You – Utóirat: Szeretlek
Amerikai bűnügyi filmsorozat
XIII/11. rész: A megrendezett gyilkosság
19.10 Esti mese
Mackó apó meséi
Angol bábfilmsorozat
19.20 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
20.00 Paul Portner: Hajmeresztő
Bűnügyi társasjáték két részben
Közvetítés a Radnóti Színházból
kb. 22.30 Telesport
Benne:
– Fedettpályás atlétikai világbajnokság
Közvetítés Baarcelonából, felvételről
– Műkorcsolyázó és jégtánc világbajnokság
Gálaműsor, közvetítés Birminghamből, felvételről

Duna TV

9.00 Műsorismertetés. Hírek
9.05 Benji
Amerikai filmsorozat
9.25 Popeye
Amerikai rajzfilmsorozat
10.00 Sportképek
12.05 Lumen 2000
12.35 Regina révbe ér
Német filmsorozat (ism.)
13.25 Sárkány és papucs
Magyar rajzfilm
14.35 Világtörténet
13. rész: Kína és Japán
15.00 Kutyaportrék
Új-fundlandi terrier
15.40 Pódium
Cserhalmi György és Cseh Tamás műsora
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek
17.00 Színházi élet
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Pékmesterek
Francia tévéfilmsorozat
20.00 Stevie Wonder
20.50 A Skorpió gyűrűje
Ausztrál krimi – IV/4. rész
21.40 Az odú
Spanyol film
23.15 Tandori Dezső: Hommage

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Az utolsó csillagharcos
Amerikai film
11.40 Tarzan, a majmok ura
Amerikai film
13.55 Falcon Crest
14.45 National Geographic
15.45 Elefántvadász
Amerikai film
17.30 Peter Gabriel-koncert
18.40 Durasoft profi műkorcsolya világbajnokság
20.05 Hannah és nővérei
Amerikai komédia
21.50 Halálra jelölve
Amerikai akciófilm
23.20 Apacserőd
Amerikai film

TV3

14.30 Amatőr természetbúvár
15.00 Olasz foci
17.00 Kislemez
17.30 Totóeredmények
17.35 Történetek emberekről
18.10 Topmodell
18.35 Zseton
19.15 Mutasd meg, ki vagy!
Amerikai film
21.00 Olasz labdarúgás
21.30 Lisa Stanfield-koncert

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek