Tv műsor – 1995. február 20. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
Reggeli információs műsor
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/36. rész: A bölények védelmezője
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gazdaságról, pénzről – falunak, városnak
10.45 Játék
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.15 Műsorismertetés
14.20 Nem adom fel!
VIII/5. rész
14.50 Videák
15.20 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 A hely szelleme
XII/7. rész
16.25 Természet- és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/15. rész
17.00-17.45 Kapcsolj be!
Benne:
17.00 A világ legbájosabb gyermeke
17.15 Városok gyermekszemmel
17.30 hANGOLka – 15. rész
17.45 Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 „Engedjétek hozzám…”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Az unatkozó királylány
– Liza és Paul
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.10 Patika
Tévéfilmsorozat
XIV/12. rész
20.45 Vastyúk is talál szeget
A L’art pour L’art Társulat műsora
21.15 Panoráma
21.50 Az olimpiák királya
Amerikai tévéfilm – II/2.
23.20 Halálfa
Dokumentumfilm
0.35 BBC-híradó
0.55 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 A keresztapa
Német tévéfilmsorozat
VIII/6. rész: Fertőző vírusok
17.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Kakasdi faluház
18.45 Telesport
19.00 Tegáz-Debreceni SI-Marc-Körmend KC férfi kosárlabda-mérkőzés
21.00 Divatkirály
Kari Langerfeld előadása a Sorbonne-on
21.15 Kék percek
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
22.30 Időjárás – Hószolgálat
22.40 Forgatás közben
Baló Júlia műsora
23.15 Artisjus gálaest
Az 1994-es Huszka díjak átadása és koncert – II/1.

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai (ism.)
14.25 Elnök kisasszony
Magyar film (ism.)
15.55 Gazdakör (ism.)
16.40 Varsó
Ismeretterjesztő film
16.50 Cimbora (ism.)
17.40 Musti
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Rekviem Granadáért
Spanyol tévéfilmsorozat
19.05 CIA
Amerikai dokumentumfilm
20.00 Talpalatnyi zöld
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A KGB alkonya – 1. rész
22.00 Alfréd
Dán kisjátékfilm
22.40 Petri György: A. M.-nek

HBO

17.30 Zenemánia: David Bowie
Amerikai dokumentumfilm
18.30 Utrius
Magyar film
19.55 Kötéltánc délután.
Amerikai krimi
21.50 Kettős szerepben
Amerikai kémfilm
23.55 A bérgyilkos
Amerikai krimi

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
21.00 Sport talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Változó állapotok (ism.)

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Gillette Sport World Special
20.40 Más
21.30 Dokumentumfilm
22.35 Csipetnyi szex
Erotikus filmsorozat
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek