Tv műsor – 1995. január 24. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00-12.00 KEK
Közéletről, életmódról, kultúráról száz percben
Műsorvezető: Endrei Judit
Benne:
9.35 Játék
9.45 Maigret és a szobalány
Angol bűnügyi tévéfilmsorozat
VI/4. rész
11.20 Játék
11.30 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/17. rész: A Prémkereskedő
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
13.55 Műsorismertetés
14.00 Sorstársak
14.15 Segítség!
14.30 Ausztrál nyílt teniszbajnokság
15.30 Repeta
Fizika – nem csak felvételizőknek
16.00 Hírek, időjárás
16.05 Verselemzés
16.20 Reklám
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/53. rész
16.55 Reklám
17.00 Kalendárium 1995
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.25 Reklám
18.30 Zsákbamacska
18.55 Reklám
19.00 Esti mese
A varázskréta
Angol rajzfilmsorozat
XII/4. rész: Konyhaművészet
19.10 Múzsa
19.24 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Időjárás – Reklám – Műsorajánlat
20.08 Telesport
20.20 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/14. rész: Háború és béke
21.05 Reklám
21.10 Stúdió ’95
21.55 Ostromnapok
32. nap: 1945. január 24.
22.00 Reklám
22.05 A kövek üzenete
Dokumentumfilm-sorozat
V/4. rész: Kárpátalja
23.00 Mindig egyedül
Francia film (1990)
0.30 BBC-híradó
0.50 Képújság

MTV 2

15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat – Időjárás
16.05 Gyerekeknek
– Mondák a magyar történelemből
Magyar rajzfilmsorozat
Korona és kard (ism.)
– Állatportrék
Amerikai rajzfilmsorozat
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat)
– Vízipók csodapó
Magyar rajzfilmsorozat
16.40 Micsoda? Óvoda!
Sírunk, nevetünk
17.05 Az ifjú Indiana Jones
Amerikai-francia-német-olasz-osztrák tévéfilmsorozat
XVI/10. rész: Benares, 1910
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Tranzit
Közép-Európa világa
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Szöktetés
20.15 Új esztendőkben új szívekkel
21.00 Olimpiai arcképcsarnok
Elek Ilona – vívás
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás – Hószolgálat
22.40 TS – Sportvarázs

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
Gazdasági magazin
15.00 Tom és Jerry gyerek-show
15.25 Észak állatvilágában
Finn természetfilm­-sorozat
15.50 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
16.45 A II. világháború
Angol dokumentumfilm
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Dráma a vadászaton
Magyar játékfilm
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Halkan a basszus hangokkal
Francia filmvígjáték
22.35 Táncház (ism.)
23.00 Weöres Sándor: A tánc

HBO

17.30 Káposztás – 3.
Német rajzfilm
18.05 Mozimánia: Grace Kelly
Amerikai dokumentumfilm
19.10 Hajótörés
Amerikai kalandfilm
20.55 Melrose Place
Amerikai filmsorozat
21.45 A terror iskolája
Amerikai akciófilm
23.30 Készülj a halálra!
Amerikai bűnügyi film

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
20.00 Fandango
Amerikai film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridian
22.30 Elena és a férfiak

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Baba­mama torna
19.30 Szebben akarok írni!
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
20.00 Különjárat
20.50 Seiko-shop
21.00 A szükség törvényt bont
Amerikai film
22.45 Egészségszolgáltató
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek