Tv műsor – 1995. január 15. – Vasárnap

MTV 1

7.23 Műsorismertetés
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/12. rész: Hanstor fogságba kerül
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 PC ábécé
Számítógépek a napi gyakorlatban
8.30 Leporelló
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Hazanéző
11.45 Remetetemplom Pusztazámoron
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Gyerekeknek
– Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
Csodás látogatás
– Foxi Maxi
Angol rajzfilmsorozat
– Hol van Wally?
Angol rajzfilmsorozat
13.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/45-48. rész (ism.)
15.05 Delta
Tudományos híradó
15.35 Örömhír
Hitvallásunk
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Szélvész
– Harc a sárkánnyal
Amerikai rajzfilm
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
A téves inkognitó esete
17.05 A cserépkályhák élete
17.35 Unokáink sem fogják látni…
Ráday Mihály városvédő sorozata
18.25 Szerencsekerék
19.00 A HÉT
Időjárás – Híradó
20.00 Vasárnapi vers
Weöres Sándor: Psyché (részletek)
20.10 Lucinda Smith magánháborúja
Ausztrál tévéfilm – II/2.
21.50 Ostromnapok
23. nap: 1945. január 15.
21.55 XX. századi portrék
Orwell
Angol dokumentumfilm – II/1.
22.55 Don Quijote
Az Amerikai Balettszínház előadásának közvetítése a New York-i Metropolitanből
0.20 Képújság

MTV 2

7.00 Műsorajánlat
7.05 Vendégvárók
Ki a lehetséges vendég? (ism.)
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli
81. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
20/17. rész (ism.)
8.40 This is the Way
Jilly Viktor tanít (ism.)
9.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Ókori Kelet
20. rész: „Fényesen magasodsz minden ország felett”
10.00 A magyar irodalom képes története – II. rész
10.30 Vallásosság a XX. században (ism.)
11.00 FTC-Vitasport-Jadran Split
Vízilabda LEN-Kupa mérkőzés
12.40 Nóta-tévé
A nézők kívánságára
13.05 A nagy küszöb
Kínai harcművészetek
13.50 Műsorajánlat – Időjárás
14.00 Calyp-show
Külföldi sztárok klipjei
14.30 Tájak, városok, emberek…
15.05 A Korzikai püspök
Svéd filmsorozat – IV/2.
16.00 A férfi aki tetszik… nekünk
Sugár Ágnes és Radványi Dorottya műsora
16.50 Terra-X – Régi kultúrák rejtélyei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XVIII/3. rész: A jaguár nyomában – Felfedezések Közép-Amerikában
17.35 Időjárás
17.40 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Béni a hasbeszélő
18.10 P.S. I Love You – Utóirat: Szeretlek
Amerikai bűnügyi filmsorozat
XIII/3. rész: Mosolyogj. Halott vagy!
19.00 Esti mese
Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
19.10 Tanulj meg fiacskám komédiázni
Haumann Péter énekel
19.25 Cristoph Willibald Gluck: Orfeusz és Euridike
Opera három felvonásban
20.55 Kelet-Európa Konferencia
21.35 Telesport
Benne: OTP Bank Kupa
Női tőr világkupa
Döntő
23.05 Ezredvégi beszélgetések
Hortobágyi László zenész

Duna TV

9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel – Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
XXXIII/25. rész (ism.)
10.00 Sportképek
12.05 Találkozás Roger testvérrel
Francia dokumentumfilm – II.
12.55 Németalföldi kolostorok
XI/10. rész: Karmeliták és Brigitta-nővérek Boxmeerben
13.25 Dini, a kis dinoszaurusz
Dini, gyere haza!
13.35 Baywatch
Amerikai filmsorozat
XXII/20. rész: A nagy verseny (ism.)
14.25 Frank Capra-sorozat
„Lady” egy napra
Amerikai vígjáték
16.00 Világtörténet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
7. rész: Az ókori világ hanyatlása
16.30 Postabontás – levélváltás
16.45 Emlékképek – régi híradók
17.00 Színházi élet
Színházi magazin
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Zabriskie Point
Amerikai film
20.50 Róna Viktor-emlékest
21.45 Katedrálisok kora
Francia művelődéstörténeti sorozat
IX/3. rész: Isten a fény
22.35 József Attila: Szólt az ember

HBO

8.00 Warner-show
Amerikai rajzfilm
10.00 Édes álmok
Amerikai zenés film
12.00 Hajótörés
Amerikai kalandfilm
13.50 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.45 Halászhajók az óceánon
15.45 Fura farm
Amerikai vígjáték
17.30 Fecskék és fruskák
Amerikai film
19.05 Howard’s End
Amerikai film
21.30 Robotzsaru 2.
Amerikai akciófilm
23.25 Gyilkos bábu
Amerikai krimi

TV3

14.30 Olasz labdarúgás
16.35 Mi magunk és egyéb állatfajták
17.00 Kislemez
17.35 Budapesti szolgáltató magazin
18.10 Topmodell
18.35 Zseton
19.10 Szellemhajsza
Amerikai film
20.55 Olasz labdarúgás
21.25 Egy nő azonosítása
Olasz film

Szív TV

19.10 Tarzan
Tarzan és a kalóz kincse (ism.)
19.35 Gyermekmozi
20.05 A polip
VI/1. rész (ism.)
21.45 Seiko-shop
22.00 Egészségmagazin

ATV

5.30-8.30 Reggeli
Zenés magazin a stúdióból
19.00 Képes ajánlat
19.10 Esti mese
19.25 Kiko
Játékfilm
21.05 Természetfilm
21.40 László atya öt perce

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek