Tv műsor – 1995. január 12. – Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – kert-ésszel, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, életmódról, kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 A fogadalom
Brazil filmsorozat
IX/2. rész
11.20 Játék
11.30 Határváros
Francia­-kanadai filmsorozat
78/9. rész: A fehér indián
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Szemelgető
Az elmúlt hét műsoraiból
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Telis-televideo ’95
16.10 Zenelánc
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/47. rész
17.05 Körkép
Egyházak, vallásgyakorlás
17.50 Az utódok reménysége
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Parnasszus
Irodalmi vetélkedő
19.00 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
– Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 Kisváros
XX/6. rész: Védelmi zsarolás
21.00 A Benkó Dixieland Band Gálakoncertje – II/1. rész
21.50 Ostromnapok
20. nap: 1945. január 12.
22.00 Szilveszteri ismétlés
22.40 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat
16.00 Grüß dich!
Német nyelvlecke
23/10. rész: Hol lakik Hugo Scharm?
16.15 Repeta – Irodalom
Petőfi
16.45 Kötelező olvasmány
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa
Hősköltemény négy énekben
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.50 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Kíváncsiság
20.20 Naenne Gardimer
Angol portréfilm
20.50 Togobickij Viktor: Fúvósötös
21.05 Dzsumbujnapló
Dokumentumfilm
21.40 Könyvvilág
22.00 Objektív
22.30 Időjárás – Hószolgálat
22.40 Környezeti hírek
22.45 Első filmek, főiskolás vizsgafilmek
Zsötem
Magyar film (1991)

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek – régi híradók (ism.)
14.30 Észak állatvilágában
Finn természetfílm-sorozat
Amikor az őszi levelek lehullanak
14.55 Sárdy János filmjei
Utolsó dal
Magyar játékfilm
16.15 Iparművész restaurátorok
Ismeretterjesztő film
16.50 Útban Európa felé
Környezetvédelmi rövidfilm
17.15 Erdőjáró magazin
17.35 Pumukli kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Anna Karenina
Amerikai film
19.50 Gondolatok
Csehszlovák animációs film
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Tito és én
Jugoszláv film
23.00 Méliusz József: Szénásszekér elégia (részlet)

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
17.30 Kitúr-lak
Amerikai vígjáték
19.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
20.00 Hajótörés
Amerikai kalandfilm
21.40 Mozimánia: Dennis Hopper
Amerikai dokumentumfilm
22.40 Szabad préda
Amerikai akciófilm
0.30 Forró kalandok – 9.

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 Családi fényképek
Amerikai tévéfilm
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 XXL
22.10 Koldusok II.
Dokumentumfilm

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Family album
Angol nyelvlecke
19.35 Gyemekmozi
Rajzfilm
20.05 Dokumentumfilm- és kisfilmek
21.00 Szív TV-mozi
Az áruló
Angol-amerikai krimi
24.00 Műsorzárás

ATV

5.30-8.30 Budapesti reggeli
Zenés magazin a stúdióból
19.00 Képes ajánlat
19.10 Esti mese
19.25 Maga lesz a férjem!
Magyar film
20.50 ATV zenés klub
21.30 Magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek