Tv műsor – 1994. december 27. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, életmódról, kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/11. rész: Barátok a szükségben (ism.)
11.20 Játék
11.30 Filmdrámák klasszikusai
A vihar foglyai
Amerikai rövidjátékfilm (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.55 Képújság
13.00 Falutévé (ism.)
13.20 Gyerekeknek
– Foxi Maxi
– A repülő ház
A csodálatos szabadulás
– Óz, a nagy varázsló
Glinda újra segít
– A Télapó
– Foo-Foo, Gogo és Mimi főszereplésével
14.35 Família Kft.
Különkiadás (ism.)
15.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
15.45 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.00 Hírek
16.05 A fő-város peremén
Csobánka, Nagymaros
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/37. rész
17.00 Kalendárium 1994
Ismeretterjesztő magazinműsor
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 Telis-televideo ’94
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Jurosik
Szlovák rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.00 „A világ ág-bogán…”
Orbán Ottó: Szegénynek lenni
20.15 Miért éppen Alaszka
Amerikai tévéfilmsorozat
29/10. rész: A megváltó csók
21.05 Stúdió ’94
21.50 Ostromnapok
4. nap: 1944. december 27.
22.00 Gian Maria Volonté emlékére
Egyszerű történet
Olasz film
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Mondák a magyar történelemből
Vértes (ism.)
– Nyitott stúdió
Moldvai dalok
Galagonya együttes
– Hangolka
Hooray!
– Zenelánc
17.05 Az ifjú Indiana Jones
Amerikai-francia-német-olasz-osztrák tévéfilmsorozat
XVI/6. rész: Párizs, 1916
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Parlamenti Napló
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Negyven évvel Sand Island után
20.15 Nagyvizit
21.05 Mindent vagy semmit!
20.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
22.30 Időjárás – Hójelentés
22.40 Múzsa
22.50 Környezeti hírek
22.55 TS – Sportvarázs

Duna TV

8.00 Képes Krónika
9.05 Tom és Jerry gyermekshow
9.30 Mese az ágrólszakadt igricről
10.35 Pinocchio kalandjai
Olasz mesefilmsorozat – VI/4.
11.25 Mesetár
12.05 Lapozó
12.20 Sándor Mátyás
Magyar-francia-német-olasz ifjúsági filmsorozat – VI/4.
13.25 Miért szeretjük a kölyköket
Magyar rövidfilm
13.40 Sivatagban, őserdőben
Lengyel film – II/2. rész
15.15 Népi mesterségek
Ismeretterjesztő film
15.45 A hős csirkefogó
Ausztrál sorozat – IV/3.
16.35 A préri pacsirtája
Magyar animációs film
16.45 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
17.30 Oroszlánszívű fivérek
Svéd mesefilm
18.00 Híradó
18.15 Biciklitolvajok
Olasz film
19.40 Frans Hals művészete
Holland képzőművészeti film
20.00 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Kesztyűs kézzel
Svéd film
22.15 Lefegyverzett ellenséges erők
Magyar dokumentumfilm
II. rész: Francia hadifogságban
23.32 Reményik Sándor: Templom és iskola

HBO

17.30 Tintin Amerikában
Francia rajzfilm
18.05 Kincsvadászok
Amerikai kalandfilm
20.00 Nincs bocsánat
Amerikai western
22.10 Rambo
Amerikai akciófilm
23.50 Vasisten gyermekei
Oroszul beszélő, feliratos magyar filmdráma

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Főnökasszony I.
Amerikai film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridian
22.30 Moses Pendleton
Amerikai film

Szív TV

19.10 Lazítson Cindy Crawforddal
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Francia nyelvlecke
19.35 Gyermek­mozi
20.05 Francia nyelvlecke
20.10 Különjárat
21.00 Kerek világ
21.15 Egészségszolgáltató
21.40 Elfújta a szél
Amerikai film – 1. rész
22.55 Francia nyelvlecke

ATV

5.30-8.30 Budapesti reggeli
Zenés magazin a stúdióból
19.00 Képes ajánlat
19.10 Esti emse
19.25 Csendőrök New York-ban
Francia film
21.10 Színitanoda
21.25 Pop­panoráma

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek