Tv műsor – 1994. december 26. – Hétfő

MTV 1

8.03 Műsorismertetés
8.05 Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
8.25 Mosolygó Tündér Ilona
Magyar bábfilmsorozat
8.45 Meselánc
9.00 Ajándék – Játék
Helyszíni közvetítés a városligeti Műjégpályáról
10.30 Karácsonyi dallamok
Könnyűzenei összeállítás
11.00 Három kívánság
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Zenebutik – Zenehíd
Postabank-karácsony
13.05 Koldus és királyfi
Angol film
15.10 Vendégek az űrből
Amerikai rajzfilm
15.40 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/32. rész:
Mackóhold
A károgás következményei
– Pluto és a kolbász
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
54/54. rész: A vasládikó
16.45 A Családév édesanyja ‘94
17.50 Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
Mézeskalácsos-karácsony
18.15 „Engedjétek hozzám…”
A hitről gyerekeknek
18.25 Szerencsekerék
19.00 Híradó
19.05 „A világ ág-bogán…”
Ady Endre: Békesség ünnepén
19.15 José Carreras Budapesten
Közvetítés a Vígszínházból
20.20 Nincs kettő négy nélkül
Olasz filmvígjáték
22.00 Ostromnapok
3. nap: 1944. december 26.
22.05 Ünnep után az ünnep előttről – Vendégségben
23.05 Három férfi, egy mózeskosár
Francia film (1985) (ism.)
0.45 BBC-híradó
1.05 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Szélkötő Kalamona
Mesejáték
10.05 Assisi Szent Ferenc
Német dokumentumfilm
11.25 Hagyomány
12.05 Műsorajánlat
12.10 Visszapillantó
12.40 Útmutató
Visszapillantás az év egyházi és felekezeti eseményeire
13.10 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
13.55 Gyerünk a moziba be!
Újra muzsikál a mozi
14.30 Szuperbajnokok
A legjobb férfi sportolók versenye – II. rész
16.40 80 nap alatt a Föld körül
Angol tévéfilmsorozat
III/3. rész
18.10 Időjárás
18.20 Anna
Kanadai filmsorozat
IV/4. rész (ism.)
20.20 Natura magazin
Gaia
Ökológiai filmújság
Durrel bárkája
21.15 Mindent vagy semmit!
21.50 Verdi: Rigoletto
Német operafilm

Duna TV

9.05 Pinocchio kalandja
Olasz mesesorozat – VI/3.
10.00 Sportképek
12.00 Műsorismertetés
12.05 János-napi köszöntő
12.15 Európa karácsonya
Osztrák-német-magyar zenés film
13.00 Sándor Mátyás
Magyar-francia-német-olasz ifjúsági filmsorozat – VI/3.
14.00 Táncház
Népzenei magazin
14.25 Sivatagban, őserdőben
Lengyel játékfilm – 1. rész
16.00 Cseh Tamás Taliándörögdön
16.45 A szeretetnek csillagára nézek
17.35 Oroszlánszívű fivérek
Svéd mesesorozat – V/3.
18.00 Híradó
181.5 Twist Olivér
Angol játékfilm
19.50 ABBA
Svéd koncertfilm
20.40 Csíksomlyói passió
A Várszínház előadása, felvételről
21.55 Királyi páholy
23.25 Ady Endre: Karácsony

HBO

17.30 Pee Wee nagy kalandja
Amerikai kalandfilm
19.05 Mozimánia: Martin Scorsese
Amerikai dokumentumfilm
20.10 Még drágább az életed
Amerikai akciófilm
22.15 Teledili
Amerikai vígjáték
23.40 Fenegyerekek
Amerikai akciófilm

TV3

18.10 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Szippancsok
Belga rajzfilmsorozat
20.00 A gyermek, akit Jézusnak hívtak
Olasz tévéfilmsorozat
21.40 Harry Connick és a New York Big Band

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.10 Rali ’94
20.45 Más percek
21.30 A texasi gyors
Amerikai western
24.00 Műsorzárás

ATV

5.30-8.30 Reggeli
Zenés magazin
19.00 Képes ajánlat
19.10 Esti emse
19.25 Fény-képek Istenről
Magyar film
20.50 Sumák poplexikon
21.20 Alfa
Magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek