Tv műsor – 1994. december 21. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növény doktorral
5.50 Határtól – határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/9. rész: Versengések (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/23. rész: Boldog születésnapot! (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Falutévé (ism.)
15.20 Repeta – Történelem
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Tessék hívni!
Családi telefonos videojáték
16.20 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/34. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Szobrosdi
17.15 Zenelánc
17.20 Cimbora
17.50 A múltnak kútja (ism.)
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
Benne: TS Nagykarácsony
19.10 Esti mese
Madárparádé
Szlovák rajzfilmsorozat
Az éneklő kacsák
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Három idegen úr
Tévéjáték
20.55 Columbo
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Összeesküvők
22.35 Diákévek
Francia tévéfilm (1993)
0.15 BBC-Híradó
0.35 Képújság

MTV 2

14.55 Képújság
15.00 Műsorajánlat
15.05 Európai Utas
15.50 Frakk, a macskák réme
Magyar rajzfilmsorozat
Irigy kutya karácsonya (ism.)
16.00 A vasárnap hősei
Olasz film (1952) (ism.)
17.30 Krueger karácsonya
Amerikai film (ism.)
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne: 18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
– Macskák
Angol filmsorozat
V/3. rész: Áldás vagy átok?
– Tengeralattjárók-acélcápák
Amerikai-ausztrál filmsorozat
IV/1. rész: A lopakodó végítélet
20.30 Kisvilág
21.05 Mindent vagy semmit!
21.50 Kékpercek
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.40 Lányok… zongorák…
Molnár Gabriella és Rézműves Erika zongoraművészek
23.05 Tabló
Pályázatok a kultúra, a tudomány és az oktatás területéről

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok (ism.)
14.35 Dobpergés
Angol-amerikai kalandfilm
16.10 Auguszta és a parafenomén
Magyar animációs film
16.15 Felnőttek Csodaországban
Holland képzőművészeti filmsorozat
16.45 Don Quijote
XXXIX/31. rész (ism.)
17.15 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos angol nyelvleckesorozata gyerekeknek
17.20 This is the Way
Viktor tanít – 40/11.
17.40 Futrinka utca
Szájkosár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Családi balhé
Francia vígjáték (ism.)
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Fábri Zoltán-életműsorozat
Utószezon
Magyar játékfilm
23.15 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat – XV/13. (ism.)
0.15 Radnóti Miklós: Kolumbusz – Ifjúság

HBO

17.30 National Geographic: A Csontvázpart túlélői
Amerikai dokumentumfilm
18.30 Pee Wee nagy kalandja
Amerikai kalandfilm
20.05 Fekete nárcisszusz
Amerikai játékfilm
21.45 Próbababa 2.
Amerikai vígjáték
23.20 A dupla 0 kölyök
Amerikai akciófilm

TV3

18.00 Hírek
18.10 Mi magunk és egyéb állatfajták
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Kórház
Holland filmsorozat
21.00 Talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Kockán nyert szerelem
Angol film (ism.)

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Testépítés
19.30 Szebben akarok írni!
19.35 Gyermekmozi
20.10 Konyhavilág
20.30 Tarzan
Amerikai sorozat
21.00 Harle-tóksó
Kurír-est a Vigadóból
21.30 Egészségmagazin
22.30 Szín-ház-tűz-néző
23.00 Műsorzárás

ATV

5.30-8.30 Reggeli
Zenés magazin a stúdióból
19.00 Képes ajánlat
19.10 Hírműsor
19.25 Egy másik titok
Játékfilm
21.05 Kapásjelző
Horgásztízperc
21.15 Alfa
Új idők magazinja

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek