Tv műsor – 1994. december 20. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap­kelte
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Hagenbeckék
Német filmsorozat
XII/8. rész: Váratlan élmények (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/22. rész: Egy lehetetlen barátság (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.55 Képújság
14.05 Műsorismertetés
14.10 Falutévé (ism.)
14.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
14.45 Segítség!
15.00 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XXI/21. rész
15.30 Repeta – Fizika
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
Családi telefonos videojáték
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/33. rész
17.00 Dimenzió
Tudományos magazin
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 TS Nagykarácsony a Budapest Sportcsarnokban
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Jurosik
Szlovák rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/9. rész: TV láz
21.05 Stúdió ’94
21.50 Sztáro(c)k
INXS – Mike Hutchence
22.25 Pá, drágám!
Tévéfilm (1992) (ism.)
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Mondák a magyar történelemből
Lehel kürtje (ism.)
– Oscar Junior
17.05 Az ifjú Indiana Jones
Amerikai-francia-német-olasz-osztrák tévéfilmsorozat
XVI/5. rész: Bécs 1908
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdió műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kánon
Vallás és kultúra (ism.)
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Az Elmo Ziller-sztori
20.15 Ötéves a Holmi
Irodalmi összeállítás a Radnóti Színházban
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.40 Múzsa
Kulturális hírek
22.55 TS – Sportvarázs

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
Gazdasági magazin
15.00 Tom és Jerry-gyerek-show
15.25 A hős csirkefogó
Ausztrál filmsorozat – IV/1.
16.10 Regősének
16.50 Bhután – a különös paradicsom
Dán dokumentumfilm
17.25 Magyar tudósok
Irinyi János
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Keoma
Olasz játékfilm (ism.)
20.00 Gazdakör
Magazin gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Traviani-sorozat
Jó reggelt, Babilónia!
Olasz-francia-amerikai játékfilm (ism.)
23.10 Színházi magazin (ism.)
23.35 Lászlóffy Aladár: Vándor idő balladája

HBO

17.30 Tintin: A Hold felfedezése
Francia rajzfilm
18.05 Télapó a városban
Amerikai rajzfilm
19.05 Teledili
Amerikai vígjáték
20.35 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm
22.30 Idegen közöttünk
Amerikai krimi
0.20 Fats Domino és barátai
Koncertfelvétel

TV3

18.00 Hírek
18.10 Mi magunk és egyéb állatfajták
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Don Quijote
20.00 Kockán nyert szerelem
Angol film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridián
22.30 A Szahara titka
Angol-olasz tévéfilmsorozat

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Lazítson együtt Cindy Crawforddal!
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Francia nyelvlecke
19.35 Gyerekmozi
20.05 Francia nyelvlecke
20.10 Különjárat
21.00 Jézus élete
II/1. rész
22.00 Hiszek a dalban
22.55 Francia nyelvlecke

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Esti mese
19.25 Az aranykezű ember
1. rész (ism.)
20.30 Poppanoráma
Szabó Zoltán műsora
20.55 Kismama TV klub
21.25 Rock and roll múzeum
Danyi Attila műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek