Tv műsor – 1994. november 9. – Szerda

MTV 1

5.30 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/246. rész
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/10. rész: Magányos szívek (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé (ism.)
15.00 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
15.15 Segítség!
15.30 Repeta – Történelem
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Capri, a kék sziget
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/10. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Tárgyalás
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 Szentképek titkai
Dávid Kata műsora
X/8. rész: Krisztus jelképek
18.05 Napjaink
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Ötven éve ölték meg
Radnóti Miklós emléke
21.20 Elrabolt műkincsek
IV. rész: Pillanatok a Herzog-gyűjtemény történetéből
12.05 ’88-ban történt
Csehszlovák film
23.35 BBC-Híradó
23.55 Képújság

MTV 2

15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat – Időjárás
15.55 Zöld béka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
Mese a Magyarországon élő viperákról
16.15 Akar velem táncolni?
Francia film (1959) (ism.)
17.45 Napjaink
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.00 Reklám
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
– Állatolimpikonok
Angol ismeretterjesztő film
– Klasszikus formatervezés
Harley Davidson-motor
Angol dokumentumfilm
20.25 Reklám
20.30 Ezredforduló
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Műsorvezető: Vágó István
21.35 Reklám
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.55 Reklám
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás – Reklám
22.35 Beethoven-ciklus a Zeneakadémián
Beethoven: B-dúr vonósnégyes Op. 130.
23.15 A tudomány határain

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
Tájékoztató műsor
14.00 Lapozó
14.15 Ostoba, de fegyelmezett
Francia vígjáték (ism.)
15.55 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
XXXIX/25. rész: Montesinos barlangja
16.25 A zene arcai (ism.)
17.15 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos nyelvlecke-sorozata angolul tanuló gyerekeknek – XX/5.
17.20 This is the Way
Jilly Viktor tanít – 40/5.
17.40 Mese
– Tom és Jerry
Vadászat a nagylábúra
– Pili és Poli
Déli szél
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Fábri Zoltán-életműsorozat
Bolond április
Magyar játékfilm (1957)
19.40 Futásfalvi ajándék
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Erőltetett menet I.
Bor és környéke
22.00 Versről versre
22.15 Erőltetett menet II.
Bortól Abdáig
23.00 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat
XV/8. rész: Kőbe vésett üzenetek
24.00 Radnóti Miklós: Levél a hitveshez

HBO

17.30 National Geograpich
Guadalcanal elveszett flottája
Amerikai természetfilm
18.30 A vörös ruhás nő
Amerikai romantikus vígjáték
20.00 Zöldsapkások
Amerikai háborús kalandfilm
22.20 Kiáltás és kiáltás
Magyar filmdráma
23.50 Harag és dicsőség
Amerikai akciófilm

TV3

18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
Francia-német-olasz filmsorozat
21.00 Talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Kémek, mint mi
Amerikai film

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Angol nyelvlecke
19.35 Rajzfilmek gyermekeknek
19.55 Francia nyelvlecke
20.00 Ugye…
20.40 Seiko-shop
21.00 Harle tóksó
21.30 Szín-ház-tűz-néző
22.00 Egészség magazin
22.55 Francia nyelvlecke
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Ész tigris
Mese
19.13 Szenzációs klipek
19.20 Szellemkép
Fotós sorozat
19.25 Nagy-Britannia belülről
Angol dokumentumfilm-sorozat
19.50 CNN World Report
20.00 Repülős mesék
20.20 Díszlet nélkül
Manhattan együttes
21.00 Kapásjelző
Horgászmagazin
21.15 Pletykacsa
21.45 Holnapi előzetes

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek