Tv műsor – 1994. november 28. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/6. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel (ism.)
15.00 U.K. Today
Élet s események az Egyesült Királyságban
15.30 Repeta
Nem csak felvételizőknek
Matek
16.00 Hírek – Időjárás-jelentés
16.05 Tessék hívni!
Dévényi Tibor családi telefonos videojátéka
16.30 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/4. rész
17.00-18.00 Kapcsolj be!
Benne:
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Bújócska, tűnőcske
– Meselánc
A Boro-süveg
– Múlt-kor
Dolgunk van a fáraóval!
Városok gyermekszemmel
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Szerencsekerék
19.00 Napjaink
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
A napóra (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat
VI/5. rész
21.10 Panoráma
21.40 Hanuka ’94
Gyertyagyújtás és zenés-irodalmi összeállítás
22.25 Korkép
Az újraélvezhető élet
Dokumentumfilm
23.15 Kis esti zene
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 Jelképtár
A páva (ism.)
17.10 Csízió
17.15 Választási felhívások
A kisebbségek választási felhívása sorsolási sorrendben
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
18.15 Választási felhívások
18.55 Telesport
19.00 FTC-Whirlpool-UTE
Bajnoki jégkorong-mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Filmklub
Japán mozaik
Fiaim
Japán film

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
A dicsőséges Szamarkand
15.05 Gazdakör
16.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő film (ism.)
16.25 Pufóka kalandjai
Rádiós veszély (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Mirr-Murr kandúr kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
Az élet megy tovább
19.05 Magunkról magunknak
20.00 Talpalatnyi zöld
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 Reggeli műsorvezető
Kanadai játékfilm (ism.)
22.55 Somlyó György: Kis (frivol) költészettan

HBO

17.30 Szűnj meg, Fred!
Amerikai filmvígjáték
19.15 Mozimánia: Orson Welles
Amerikai dokumentumfilm
20.15 A játékos
Amerikai film
22.20 Zenemánia: Lisa Stansfield
Koncertfelvétel
23.20 Az éjszaka szülöttei
Amerikai horror

TV3

18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Szinkronos
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
Filmsorozat
21.00 Popkoncert
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Hanta-palinta
Francia film

Szív TV

20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Más
21.30 pH-érték
22.05 Obulus
Gazdasági magazin
22.40 Csipetnyi szex
Londoni fiúk
Benne: Húsz perc az AIDS-ről

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.10 Világmagazin
Hírműsor
19.25 Játékfilm
21.05 Heti előzetes
21.15 Sumák poplexikon
Boros Lajos műsora
21.45 Holnapi ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek