Tv műsor – 1994. november 26. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – faludoktorral
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-8.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-11.00 Kapcsolj be!
Csuda egy délelőtt…
Benne:
– Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
– 576
Számítógépes magazinműsor
– Inci-Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
– Babar
Francia rajzfilmsorozat
– Micimackó Klub
Észbontó
Játék és tudomány tizenéveseknek
11.00 Törékeny bolygó
Japán ismeretterjesztő film – II/2. rész
11.50 Gegrengeteg
Összeállítás klasszikus burleszkekből
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 A. Zimmermann: D-dúr versenymű nagybőgőre és kamarazenekarra
Cseh film
12.35 Szomszédok
Teleregény, 198. fejezet (ism.)
13.05 A kölcsönkapott Föld
13.35 Könyvvilág
Könyvajánló műsor
14.00 XX. századi költőportrék
Parti Nagy Lajos
14.25 Olimpiai arcképcsarnok
1928 – kardcsapat
Terstyánszky Ödön – vívás
14.40 Tolnay Klári sorozat
Déryné
Magyar film (FF)
16.30 Műsoroló
16.55 Spiritusz
Iparművészeti magazin
17.20 Márkás históriák
A Minolta
17.30 Az ügy
Forró Tamás és Havas Henrik műsora
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
A nagy ho-ho-ho-horgász télen
Magyar rajzfilmsorozat (ism.)
19.30 Híradó
20.15 A káprázatos
Francia film
21.50 Omnia Kávéház
Születésnapi zenés irodalmi est
22.40 Élő Hócipő
22.55 Az éjszaka
Benne: kb. 0.30 A félszemű Jack
Amerikai film
2.55 Képújság

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Palackposta
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Rondó
11.00 Gyerekeknek
Csuda egy délelőtt folytatás
– Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
– Tapicskák
Angol rajzfilmsorozat
12.10 Ötvenezer éves kortársaink – A busmanok
VIII/5-6. rész (ism.)
12.50 Jelfák (ism.)
13.00 Csízió
13.05 Família Kft.
158. rész (ism.)
13.35 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
13.55 Műsorajánlat
14.00 Népzenei magazin
14.25 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
14.35 Natura magazin
Zöld posta
15.05 Filmajánló
15.50 Műsorajánlat
15.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
16.00 Teleautó
A TS technikai magazinja
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat (ism.)
17.00 Csepel-Kordax-UTE-Novabau
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.05 Família Kft.
159. rész
19.40 Környezeti hírek
19.45 Kovásznai vásznai
20.05 Ki tud többet Magyarországról?
Honismereti játék
21.35 A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának hangversenye
23.15 Összefoglaló a pénteki és a szombati Junior Műkorcsolyázó és Jégtánc VB-ről
– Súlyemelő VB

Duna TV

9.05 A brémai muzsikusok
9.30 Nyelvédesanyánk
10.00 Muzzy in Gondoland
10.05 This is the Way
10.25 Svédcsavar
11.05 Kedves (ism.)
11.50 Néprajzi értékeink
12.05 Falak a szív körül
12.40 Lesz-e holnap?
13.10 Kerekek és lépések
Viharsarok csendes esőben
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora
16.00 Magyar szociofotó
Kálmán Kata képei
16.30 A jövő öröksége
Kultúrák keveredése 2.
17.30 Tom és Jerry gyermek-show
18.00 Híradó
18.15 Fekete bársonyruha
Angol filmdráma
20.00 Híradó
21.15 A szerelem Harley Davidsonon érkezik
Amerikai vígjáték
22.55 Babits Mihály: Gyümölcsbe harapva

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 National Georgraphic
Amerikai természetfilm
18.30 Télapó első karácsonya
Angol rajzfilm
19.00 Reszkessetek, betörők!
Amerikai vígjáték
20.45 Amikor egy bérgyilkos is több a soknál
Amerikai western
22.20 Több mint testőr
Amerikai krimi
0.25 Playboy – Erotikus ábrándozások

TV3

14.10 Kóbor szellem palackot keres
Amerikai film
15.45 A csendőr nősül
17.20 ÁVÜ
17.30 Zseton
18.05 Pokoli paradicsom
18.35 Autó-motor magazin
19.10 Moziláz
19.45 Klipműsor
20.00 Hanta-palinta
Francia film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Koncert

Szív TV

20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Más…
21.30 pH-érték
22.05 Obulus
Gazdasági magazin vállalkozóknak
22.45 Csipetnyi szex

ATV

11.30 Zenedoboz
12.00 Poplife Hully Gully
12.40 Rock and roll múzeum
Danyi Attila műsora
13.10 Poppanoráma
Szabó Zoltán műsora
13.35 ATV-klipkoktél
14.00 Bon-bon
Zenés beszélgetés Charlieval
14.30 Szerintem
Csiszár Jenő klipválogatása
19.00 Képes ajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipösszeállítás
19.25 A csendőr és a csendőrlány
Francia film
21.02 Családi tűzhely
21.25 Rock and roll múzeum
Danyi Attila műsora
Az ’50-es és ’60-as évek legendás előadói

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek