Tv műsor – 1994. november 23. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben Fodor Jánossal
Benne:
9.35 Játék
9.45 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/12. rész (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/3. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.25 Műsorismertetés
14.30 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral (ism.)
14.50 Sorstársak
15.05 Segítség!
Szorongás, neurózis, pszichés zavarok – segítségnyújtás
15.20 Repeta – Történelem
16.00 Hírek
16.05 SzemTanú – VI/1.rész
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/18. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Szobrosdi
Mintázd meg a barátodat!
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 Egy elsüllyedt világ képei
Libay Károly, a tájképrajzoló
18.05 Foodapest ’94
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
VII/6. rész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat – VI/4. rész
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.55 A hegedű hangja szabadon szól
Pauk Györggyel Kovács Sándor beszélget
22.35 Gondolkodó
23.05 Telesport
Benne:
– Junior Műkorcsolyázó és Jégtánc VB
Párosok versenye
– Súlyemelő Világbajnokság
0.20 BBC-híradó
0.40 Képújság

MTV 2

14.50 Képújság
14.55 Műsorajánlat
15.00 Európai Utas
Az európai együttműködés folyóirata
15.45 Játékok bábuval
16.00 Zenelánc
16.05 A gavallér
Francia film (1978) (ism.)
17.45 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.00 Kisvilág
19.35 Kisfilmek a nagyvilágból
– Macskák
Angol filmsorozat – V/1. rész
– Repül a cápa
Német dokumentumfilm
20.25 Bayern München-Paris Stb. Germain
Bajnokok Ligája labdarúgó mérkőzés
22.25 Objektív
22.55 Időjárás
23.00 Bob Dylan dalai – II/1.

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok (ism.)
14.40 Az esőerdő
Kanadai természetfilm
15.10 A levegő meghódítása
Angol dokumentumfilm
16.15 Lappangó élet
16.30 Királyi szakácsok
Ismeretterjesztő film
16.45 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
17.15 Muzzy in Gondoland
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
18.00 Híradó
18.15 Fábri Zoltán életműsorozat
Édes Anna
Magyar film (ism.)
19.45 Szalai Antal és népi zenekara játszik
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A kutyás hölgy
Olasz játékfilm
22.40 A jövő öröksége (ism.)
23.40 Szűcs Géza: Add rá a benned alvó gyanútlan kisgyerekre!

HBO

17.30 National Geographic felfedező
Amerikai természetfilm
18.30 Szörnyecskék 2. – Az új falka
Amerikai vígjáték
20.20 Mackintosh embere
Amerikai akciófilm
22.00 A játékos
Amerikai film
24.00 Mesék a kriptából
Amerikai horror

TV3

18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
21.00 Talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Neon city
Amerikai film

Szív TV

19.10 Lazítson Cindy Crawforddal!
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Gyermekmozi
20.30 Konyhavilág
20.30 Tarzan
Tarzan és a gyilkos oroszlán
21.00 Kurír-est
21.30 Egészségmagazin
22.20 Szín-ház-tűz-néző
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Képes ajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipek
19.25 A halál angyalai
Amerikai akciófilm
21.02 Kapásjelző
Horgászok tízperce
21.14 ATV-klipkoktél
21.39 Szellemkép
Fotós sorozat
21.45 Holnapi ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek