Tv műsor – 1994. november 13. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Műsorismertetés
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/3. rész: A korona elvesztése
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 PC-abc
8.30 Leporelló
Szórakoztató délelőtti magazin
11.00 10 lány, 9 fiú, 9 év
Riportműsor sok balettel
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Őszi lombok alatt
Egy erdész vallomásai
12.35 Olimpiai arcképcsarnok
Pósta Sándor (vívás)
12.40 Műsorismertetés
12.55 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/9-12. rész (ism.)
14.50 Hazanéző
Tállya
15.40 Delta
16.05 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/26. rész: Minden jó, ha a végén jót kívánsz
– Pluto szerelmes
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
54/48. rész: A csapda
17.35 Magyarországról jövök – kamerával
A vidék magazinja
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Mű műtét
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Kosztolányi Dezső: Szegény anyám csak egy dalt zongorázott
20.15 Botrányos történelem
(Scandal in a Small Town)
Amerikai film
21.40 Élő Hócipő
Farkasházy Tivadar és Selmeczi Tibor rovata
21.50 A Hét
22.40 Pályám emlékezete
Zádor Anna professzor
23.20 Mini klip-mix
23.30 Képújság

MTV 2

7.00 Tv-Shop
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli suli
72. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
20/10. rész (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00-11.00 Matiné gyerekeknek
Benne:
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
20. rész: Menekülés Smaragdvárosból
9.25 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
XXVI/23. rész: Jim eltűnik
9.50 Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
A legszebb nászajándék
10.15 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Az árulás
10.40 Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi óriásölő
10.50 Mizujs?
11.05 Atlantisz halála és újjászületése (ism.)
12.00 Cigányzene a Tanne Étteremből (ism.)
12.15 A keleti vallások és a kereszténység
Vendég: Nemeshegyi Péter jezsuita pap
12.45 Tévémagiszter
– Ókori Kelet
– Teremtő fél évszázad
– Palavessző, kémcső, obszervatórium
– Magyar jogtörténet
Vallásszabadság
14.20 Műsorajánlat
14.25 Top-40
14.55 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/10. rész: Felicity igazi lovagja
16.00 Sportműsor
17.30 Időjárás
17.35 Gyerekeknek
– Madárlátta manók
Kirándulás a mocsárba
– Japán népmesék
Az ifjú és a tenger
18.00 Tiway – a majmok szigete
Angol ismeretterjesztő film
19.00 A Budapesti Fesztiválzenekar hangversenye
20.30 Telesport
Benne: Forma-1 Ausztrál Nagydíj Adelaide-ból
22.00 Ezredvégi beszélgetések
Vizy E. Szilveszter agykutató
22.40 Manhattan koncert a Budai Parkszínpadon
23.20 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XII/11. rész: Isztambul – Az édes élet

Duna TV

9.00 Hírek, műsorismertetés
9.05 Cape Rebel: Száműzöttek balladája (ism.)
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
12.05 A család a szeretet közössége, az élet iskolája
13.05 Németalföldi kolostorok
Ismeretterjesztő filmsorozat
13.35 Dini, a kis dinoszaurusz
Félőske barátot keres
13.50 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A vihar (ism.)
14.40 Don Quijote
15.10 Táncház (ism.)
15.35 Az utolsó kalapos Szabadkán
15.50 Világtörténet
I.: Az ember eredete
16.15 Postabontás
16.30 Emlékképek
16.45 Kedves
Szórakoztató magazin
17.30 Szippancsok
Dr. Összipó bombája
Ficsúros nap
18.00 Heti hírmondó
19.00 Szerelmi kálvária
Francia film
20.35 Látogatóban Cziffra Györgynél – Senilis
21.20 Mattia Pascal két élete
Olasz film
23.20 Ady Endre: A Duna vallomása

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-Mania
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Szörnyecskék 2.: Az új falka
Amerikai film
19.20 Zenemánia: Peter Gabriel
Koncertfilm
20.25 Halálos fegyver 3.
Amerikai akciófilm
22.20 Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén
Amerikai film
23.50 A hallgatás törvénye
Amerikai akciófilm

TV3

14.30 Olasz foci
16.35 Don Quijote
17.05 Síyabonga
17.20 Budapesti Nagykávéház
18.05 Pokoli paradicsom
18.35 Kislemez
19.15 Hét nap
20.00 Olasz foci
20.30 Fiorile
Olasz film

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Dorotka és a strucc
Mese
19.13 Klip-összeállítás
19.20 Sportcsemege
19.25 Akcióban a nindzsa
Akciófilm
21.05 Zenedoboz
21.45 László atya

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek