Tv műsor – 1994. október 9. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Műsorismertetés
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorzat
XIII/11. rész
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
8.30 Leporello
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Zenebutik – zenehíd
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.05 Mákvirágok
12.40 Magyarországi érdekességek
Roncsderby – Off-road (ism.)
13.00 …és megint dühbe jövünk
Olasz filmvígjáték
14.50 Egy pesti angol úr
Portré André Deutschról
15.40 Delta
16.05 Örömhír
A református egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/21. rész:
Az új Füles
Tigris magándetektív
– Plutó karácsonya
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
54/43. rész: A kisasszony dönt
17.35 Nevetni kell, ennyi az egész…
Szórakoztató összeállítás
Vendég: Balázs Péter
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Kvizi jártasság
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Kiss Anna: Fohász (részlet)
Elmondja: Zsurzs Kati
20.00 Tolnay Klári sorozat
Tóparti látomás
Magyar film (1940) FF
21.40 Ajándék volt minden perc és óra
Tolnay Klári sanzonfelvételei
22.00 A Hét
22.50 Polgárok
III/1. rész: Sopron nagy napjai
23.30 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XIII/7. rész: Krakkó – a félbeszakadt dallam
24.00 Képújság

MTV 2

7.00 TV-shop
7.30 Hol-mi?
7.55 Műsorajánlat
8.00 Juli suli – 67. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
A BBC rajzfilmsorozat angolul tanuló gyerekeknek
XX/5. rész (ism.)
8.40 This is the Way
Jilly Viktor tanít (ism.)
9.00-11.05 Matiné gyerekeknek
Benne:
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorzat
15. rész: Utazás Északra
9.20 Huckleberry Finn
Amerikai tévéfilmsorozat
XXVI/18. rész: Találkozás a Grangerfordokkal
9.45 Turpi úrfi
Amerikai filmsorozat
Cövek dalra fakad
10.10 Tapicskák
Angol rajzfilmsorozat
A tócsavári felvonulás
10.20 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
10.45 Mizujs?
11.05 Elveszett gyerekek
11.55 RÉS
12.00 Kaláka Folkfesztivál
IV/3. rész
12.15 „Áldott legyen, aki jő az Úr nevében”
Szentföldi zarándoklatok (ism.)
12.45 Tévémagiszter
14.20 Műsorajánlat – Időjárás
14.25 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/5. rész: Elhagyatva
16.00 Fotex-Veszprém-Celje (Szlovén)
Férfi kézilabda BEK-mérkőzés
17.40 Gyerekeknek
– Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
A tavimanók
– Japán népmesék
Francia rajzfilmsorozat
Az emberevők szigete
18.05 Ahol a szivárvány nyugovóra tér
Német ismeretterjesztő film
Nemzeti parkok Utah Államban (ism.)
18.50 Napjaink
19.00 Müller Péter-Tolcsvay László-Bródy János: Doctor Herz
Musical két részben
A Madách Színház előadása, felvételről
21.55 Telesport
Benne:
– Ritmikus Sportgimnasztika VB – Párizsból
– Országos Cselgáncs Bajnokság – Tatáról

Duna TV

9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel – Száműzöttek balladája (ism.)
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó. Műsorismertetés
12.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat (ism.)
13.00 Dicsérjétek az Urat!
Béres Ferenc zsoltárokat énekel
13.35 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
14.30 Szemben a bikával
Spanyol ifjúsági film
16.05 Don Quijote
16.30 Postabontás – levélváltás
16.45 Emlékképek – régi híradók
17.00 Mozgó kép
17.30 Szippancsok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Boogie Woogie
Angol zenés film
19.55 A XX. század és az izmusok
Expresszionizmus
20.15 A rét
Angol filmdráma
22.00 Csángó ballada
Táncfilm (ism.)
22.45 Horváth István: Tornyot raktam

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Vissza a suliba
Amerikai vígjáték
19.20 Dolgozó lány
Amerikai vígjáték
21.20 Még drágább az életed
Amerikai akciófilm
23.25 Ártatlanságra ítélve
Amerikai krimi

TV Plusz

12.00 Műsorismertetés
12.05 Meglepetés gyerekeknek
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik magazin
12.45 TV Plusz útifilm
14.05 TV Plusz film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek