Tv műsor – 1994. október 28. – Péntek

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat – 250/238.
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
201. rész: Szenvedés
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
13.00 A halász meg a felesége
Amerikai rajzfilm
13.25 Műsorismertetés
13.30 Falutévé (ism.)
13.50 A nagymama
Tévéjáték (1986) (ism.)
15.05 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/7. rész (ism.)
15.10 This is the Way – 7. rész (ism.)
15.30 Úton
Európa magazin (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Üzlet
16.15 Napjaink
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/4. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Krisztofóró
19.20 Erzsébet-díj ‘94
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
201. rész: Szenvedés (ism.)
21.10 Nemzetközi Stúdió
22.00 Mini klip-mix
22.15 Csak nézünk, mint a moziban…
Az átmenet évei
Benne: 1959
Dúvad
Magyar film
0.20 Az Art Porter Quintet a „Pori Jazz 1993” fesztiválon
0.55 BBC-híradó
1.15 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
13.55 Képújság
14.00 Műsorajánlat
14.05 Alpok-Duna-Adria
14.35 Gyerekeknek
– Állatportrék
Amerikai filmsorozat
A tengeri gyík
– Érdekes tudnivalók
Francia filmsorozat
A fák világa
– Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Nyegleo, a dalnok
15.00 Új Reflektor Magazin
15.30 Mojo Working – Rocktörténeti Pantheon
Angol filmsorozat
XIII/4. rész: Chuck Berry
16.10 Szia, kapcsolj!
16.30 Civil kurázsi
17.00 Most
17.30 Sim a bohóc
Ausztrál filmsorozat
VIII/3. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Eötvös József gitárművész
18.45 Zöldpötty
19.15 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Szabad egy táncra?
19.45 Nosztalgia bár
20.10 Csízió
20.20 Életrajz
Grace, a monacói hercegnő
20.50 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti magazin
21.25 Leg… leg… leg…
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.55 Köd
Tévéfilm

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók (ism.)
15.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
Konrad Lorenz ludai
15.25 Baywatch
Amerikai filmsorozat
Életmentő-tanfolyam
16.15 Műhelytitkok
Ismeretterjesztő sorozat
Szobrászat
16.45 Asztaltársaság
Fölös példány (ism.)
17.30 Gerzson háza
Mesefilm a teknősbékáról
17.40 Pufóka kalandjai
A maják földje
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel – Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Zenei pillanatok
Kanadai ismeretterjesztő sorozat
A klasszikus gitár
19.10 Muzzy in Gondoland (ism.)
19.15 This is the Way (ism.)
19.35 Ahogy kell
Holland ismeretterjesztő film
A báli táncos
19.50 5 perc Európa történetéből
Németország, 1925-32
A rakéta sebessége
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Huhogók
Francia játékfilm
23.35 Illyés Gyula: Koszorú

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Tintin: A nap foglyai 1.
Francia rajzfilm
18.05 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
19.20 Bill és Ted oltári kalandja
Amerikai fantasztikus vígjáték
20.50 Joe Cocker-koncert
21.50 Az embervadász
Amerikai krimi
23.50 Harag és dicsőség
Amerikai akciófilm

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 A sebesség túlélői
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Smithsonian World
19.25 Kismama-szerviz
20.00 Sport-totó
20.15 Sumák Pop-Lexikon
Boross Lajos műsora (ism.)
20.45 Szellemkép – fotósorozat (ism.)
20.50 Képzőművészet (ism.)
21.05 Zenedoboz (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek