Tv műsor – 1994. október 26. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat – 250/236.
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/8. rész: A bár (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Segítség!
12.50 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A fő-város peremén
Ráckeve
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Összefoglaló a Bécs-Budapest Szupermaratonról
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/2. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Szobrosdi
Az érem másik oldala
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 RÉS
18.00 Jelenetek a szobrok életéből
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Ölni már nincs idő
21.50 Esélyhozó ember
Portréfilm Soros Györgyről
22.40 Blueprint
Svéd bűnügyi filmsorozat – III/2. rész
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat
15.55 Mit ér az ember, ha vidéki?!
16.10 Csízió
16.15 Schulz és Schulz
Német film – II/1. rész (ism.)
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
– Barangolás a növényvilágban
– A kettő közül a gyengébb
Francia ismeretterjesztő film
Mindig a növény a gyengébb? – Cáfol a zuzmó…
– Klasszikus formatervezés
Angol dokumentumfilm
A Fred Perry ing
– Kaland és felfedezés
Kanadai ismeretterjesztő film
Eldorádó, a távoli káprázat
20.30 Ezredforduló
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Beethoven-ciklus a Zeneakadémián
Beethoven: C-dúr vonósnégyes Op. 59/3.
23.10 Másképp-gondolkodó

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
14.45 A világ tetejéhez közel
Magyar ismeretterjesztő film
16.10 Hajdú Táncegyüttes
1993. április 24-i gálaest
16.45 Mongúzok szigete
Magyar ismeretterjesztő film
17.05 Uhuka, a kis bagoly
Magyar animációs kisfilm
17.15 Muzzy in Gondoland
A BBC English kalandos nyelvlecke-sorozata gyerekeknek
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
– Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Fábri Zoltán-életműsorozat
Hannibál tanár úr
Magyar játékfilm
19.50 Auguszta dagaszt
Animációs film
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Tanner ’88 – A sötét ló
Amerikai játékfilm
22.35 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti filmsorozat
23.30 Magyart Lajos: Csoma Sándor naplója

HBO

17.30 National Geographic
Örök ellenfelek: oroszlánok, hiénák
Amerikai természetfilm
18.30 Őrült vágta
Amerikai vígjáték
19.55 A mélység titka
Amerikai fantasztikus film
22.20 Hajszál híján
Amerikai akciófilm
23.55 Gyilkos gyűrű
Amerikai akciófilm

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Szenzációs klipek
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Szellemkép
Fotósorozat
19.25 Képzőművészet
19.35 ATV-film
20.25 Sport
21.05 Top-percek
21.35 Kapásjelző
Horgász magazin
21.45 Holnapi előzetes

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek