Tv műsor – 1994. október 25. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat – 250/235.
10.30 Okavango, a vadon szíve
Amerikai filmsorozat
XIII/5. rész
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XXI/14. rész: A rend szabályaiból rendszabályok lesznek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/1. rész
17.00 Dimenzió
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 RÉS
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Csupafül világszám lesz
19.30 Híradó
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/1. rész: Utazás a Riviérára
21.05 Stúdió ’94
21.55 Blueprint
Svéd bűnügyi filmsorozat – III/1. rész
23.05 BBC-híradó
23.25 Képújság

MTV 2

9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Max és Móric
Angol rajzfilmsorozat
– Oscar Junior
17.05 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/8. rész: Váratlan élmények
17.55 Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Embermentések a Holocaust idején
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A nagy sztori
20.15 Nagyvizit
Súlyos kérdésekről könnyedén
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
21.50 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 TS – Sportvarázs

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok (ism.)
15.25 Gato szigete – A tengeri kígyó visszatér
Finn ismeretterjesztő film
15.55 Magyar naiv művészek
Magyar ismeretterjesztő film
16.10 A boldog család
Német tévéfilmsorozat (ism.)
17.00 Örmény magyarok
Magyar dokumentumfilm
1. rész: Szamosújvár
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Beszterce ostroma
Magyar játékfilm
19.35 Lesz-e holnap?
Töprengés az emberiség jövőjéről
20.00 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat (ism.)
22.55 Színházi élet
Színházi magazin (ism.)
23.20 Kormos István: Nakonxipánban hull a hó
Elmondja: Erdélyi György

HBO

17.30 Tintin: A hét kristálygömb 2.
Francia rajzfilm
18.05 A beszélő kutyák csodacsontja
Amerikai rajzfilm
19.25 Felnőtté válni
Amerikai vígjáték
21.15 A jog hálójában
Amerikai lélektani krimi
23.00 A bőség
Amerikai dráma

Szív TV

19.00 A négy óra műsorajánlata
19.10 Liberó
Baba-mama torna
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
19.55 Francia nyelvlecke
20.00 Különjárat – Aréna rózsa
Balogh Zoltán műsora
20.40 Seiko-shop
20.55 Francia nyelvlecke
21.00 Szív TV-mozi
Zűrös hekusok
Amerikai film
22.40 Magyar ralibajnokság
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 U.K. Today
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Sportcsemege
19.25 Nagy-Britannia belülről
19.50 Stúdióbeszélgetés a témáról
20.20 Szenzációs klipek
20.45 Sebesség túlélői
20.55 Előzetes holnapról
21.05 Zenedoboz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek