Tv műsor – 1994. október 24. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat – 250/234.
10.30 Walt Disney bemutatja  (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Tessék hívni!
16.30 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/1. rész: Kingley Vale
17.00-18.00 Kapcsolj be!
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
– Képhiba
– Zenelánc
– Rímfaragó
A lovagi költészet
– Sztárkereső
Pátkai Imre
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.05 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.10 Panoráma
22.10 Unokáink is látni fogják…
Osskó Judit műsora
22.50 Korkép
Magyarország jelenidőben
Csecsemőgyilkosságok – II. rész
Dokumentumfilm
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés az Országgyűlés üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Iskolák – túl az Óperencián
IV/4. rész: Hebron Academy (ism.)
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Budapesti Körzeti Televízió riportfilmje
19.00 Vasas-Ilzer-FTC
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Magyarok a világ filmgyártásában
’68
Amerikai film

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
Bagdad felé
15.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
15.50 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
A Sable-sziget vadlovai
16.15 Nekem ne lenne hazám
Császárkörte friss búzakenyérrel
16.30 Cimbora
17.40 Szutyi, a kis kéményseprő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
A kegyetlen igazság
19.10 Te katonád voltam, uram
Emlékezés a 400 éve hősi halált halt Balassi Bálintra
20.00 Mű-terem-tés
Képzőművészeti magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 Azt bünteti, kit szeret
Magyar dokumentumfilm
22.20 A Délvidék
Spanyol film
23.50 Reményik Sándor: Templom és iskola
Elmondja: Papp János

HBO

17.30 Poszeidon kaland
Amerikai akció/kalandfilm
19.30 Tűzvonalban
Amerikai filmdráma
21.40 Halál a hídon
Amerikai krimi
23.30 Átváltozás
Amerikai horror

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 OBB-híradó
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Szenzációs klipek
19.25 Játékfilm
21.05 Sport
21.20 Sumák Pop-Lexikon
Boross Lajos műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek