Tv műsor – 1994. október 21. – Péntek

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat – 250/233.
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
200. rész: Találkozások
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.40 Műsorismertetés
14.45 Naprendszerünk
Német ismeretterjesztő filmsorozat
IV/4. rész: A külső bolygók – a Jupitertől a Plútóig (ism.)
15.15 Falutévé (ism.)
15.35 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/6. rész (ism.)
15.40 This is the Way
Jilly Viktor tanít
6. rész (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Üzlet
16.25 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
A Hawaii-szigetek (ism.)
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Égből pottyant mesék
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
200. rész: Találkozások (ism.)
21.10 Apropó
22.15 Újra meg újra
Angol-amerikai-ausztrál film
24.00 McCoy Tyner és barátai a Pori Jazz 1993 fesztiválon
0.40 BBC-híradó
1.00 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.45 Képújság
14.50 Műsorajánlat
14.55 Csízió
15.00 Érdek-es
15.30 Mojo Working – Rocktörténeti Pantheon
Angol filmsorozat
XIII/3. rész: B.B. King
15.55 Napjaink
16.10 Az én dzsungelkönyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
A vadon legjobb vadásza (ism.)
16.30 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.50 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?!
17.00 Friss
Fiatal magazin
17.20 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.30 Sim, a bohóc
Ausztrál filmsorozat
VIII/2. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Győri Mediawave ’94
18.45 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.15 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Szentségtörés
19.45 Calyp-show
20.15 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Winston Churchill
II/2. rész: A végső győzelem
20.40 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
21.10 Holidays
A világ legszebb ünnepei
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.55 Aréna
Könnyűzenei show
23.45 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XII/9. rész: Belgrád – A gróf

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók
15.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
A Sable-sziget vadlovai
15.25 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A vérbosszú
16.15 Műhelytitok
Magyar ismeretterjesztő sorozat
16.35A világok kertje
Magyar ismeretterjesztő film
16.55 Talpalatnyi zöld (ism.)
17.40 Pufóka kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel – Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Ünnepi pillanatok
Kanadai ismereterjesztő film
19.10 Muzzy in Gondoland (ism.)
19.15 This is the way (ism.)
19.35 Ahogy kell
Holland ismeretterjesztő film
Az állatgondozó
19.50 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 A Délvidék
Spanyol film
22.45 Petőfi Sándor: Levél Arany Jánoshoz

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Tintin: A hét kristálygömb 2.
Francia rajzfilm
18.05 Az én kék egem
Amerikai vígjáték
21.15 Elemi ösztön
Amerikai thriller
23.20 Gyilkos gyűrű

ATV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Kapásjelző
Horgász tízperc
20.20 Mese gyerekeknek
20.30 A rövidfilmek kedvelőinek
21.00 ATV-film
22.40 Nagy-Britannia belülről
Angol ismeretterjesztő sorozat
23.15 Zenedoboz
Könnyűzenei magazin