Tv műsor – 1994. október 2. – Vasárnap

MTV 1

6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé-magazin
7.20 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/10. rész
7.45 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
8.30 Leporello
Vasárnap délelőtti magazin
Füst
11.00 Cimbora-vakáció
Zárókoncert
11.45 Gyerekszemszög…
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Ősrégi jövendők
Ladakh tanulsága
12.55 Tudósportrék
Linus Pauling: Egy évszázadnyi tudomány és élet
Amerikai film
13.20 Budapest titkai
Főpróba hátulról 1.
Dokumentumfilm
13.35 Jenny Japánban
Japán tévéfilm
14.40 XX. századi portrék
Tadeusz Kantor színháza
Francia portréfilm – 2. rész
15.40 Delta
16.05 Örömhír
16.30 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Tigris cipője
A sötétben
– Pluto csomagot kap
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
A különös ló
17.35 Tévé másfél
Kabarécsatorna
18.15 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
18.30 Szerencsekerék
19.00 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Dugi buli
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Költő, felelj!
Fodor András
20.00 A hónap filmje
Zöld kártya
Amerikai film
21.45 Carmen
Operaparódia
22.00 A Hét
22.50 Vízöntő
23.35 Képújság

MTV 2

7.00 TV-shop
7.30 Hol-mi?
7.55 Műsorajánlat
8.00 Juli-suli
8.35 Muzzy in Gondoland (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
9.20 Huckleberry Finn és barátai
A fekete himlő
9.45 Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
Cövek rekordot dönt
10.10 No, megállj csak!
Szovjet rajzfilmsorozat (ism.)
10.20 A tücsök és a trombita
Cseh rajzfilm
10.25 Mizujs?
10.50 Zenelánc
10.55 Évmilliók emlékei
IX/5. rész: Vörös trópusok (ism.)
11.25 Natura magazin
Zöldposta
11.55 Kaláka folklesztivál
IV/2. rész
12.15 Kánon (ism.)
Assisi Szent Ferenc
12.45 Tévémagiszter
14.20 Műsorajánlat – Időjárás
14.25 Top 40
Slágerlista
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/4. rész: A hölgy és a tőr
16.00 Tatabányai Bányász-Győri Gardenia férfi kézilabda-mérkőzés
17.10 Műsorajánlat – Időjárás
17.15 A hónap művésze
Bernáth Aurél
17.30 Időjárás
17.35 Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
Kényelmetlen kirándulás
– Japán népmesék
Francia rajzfilmsorozat
Vadkacsavadászat
18.00 Az élet megpróbáltatásai
XIII/13. rész: Hogyan készült? (ism.)
19.00 Família Kft.
19.40 A Faun
Komédia három felvonásban, felvételről
21.40 Telesport
Benne:
– Góóól…
– Amstel Gold Kupa nemzetközi kerékpáros verseny
23.10 Médiamix

Duna TV

12.05 Mézga család
12.30 Baywatch (ism.)
13.25 Meghívottak (ism.)
13.55 Dankó Pista
Magyar film (1940) (ism.)
15.30 Don Quijote
15.55 Magyarok Moldvában
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek
17.00 Táncház
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Marco Polo – 8. rész
20.20 A XX. század és az Izmusok – VI/3. rész
20.45 A zene arcai
21.35 A félelem minisztériuma
Amerikai kémfilm
22.55 Szép Ernő: Imádság

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Misi mókus kalandjai
18.55 Mozimánia: Michael Caine
Dokumentumfilm
20.00 A mélység titka
Amerikai fantasztikus film
22.25 Katicák
Amerikai film
23.55 Halálos játék
Amerikai akciófilm

TV Plusz

12.05 Meglepetés gyerekeknek
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik magazin
12.45 TV Plusz útifilm
14.05 TV Plusz film