Tv műsor – 1994. október 10. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Tévéfilmsorozat
250/224. rész
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 Repeta – Matek
Nem csak felvételizőknek
16.00 Hírek – Időjárás
16.10 Tessék hívni!
Játék
16.30 Létérzések
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
Az élet magjai (ism.)
17.05 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.10-18.00 Kapcsolj be!
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsrozat
– Képhiba
– Mintavöcsök
Galla Miklós műsora
– Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
– Városok gyermekszemmel
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Hétköznapi huncutságok
Fékezett habzású tévékabaré
21.20 Panoráma
21.50 (H)arcképek
22.30 Korkép
Magyarország jelenidőben
Látlelet
Dokumentumfilm
23.30 Finnország – nyár – zene
0.10 BBC-Híradó
0.30 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Iskolák – Túl a óperencián
IV/2. rész (ism.)
17.50 Jelképtár
A páva (ism.)
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Telesport
19.00 ZTE-Soproni Ászok
Férfi kosárlabdamérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Magyarok a világ filmgyártásában
Lear király
Szovjet film (FF)

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
Perzselő nap alatt, Irán déli országútján (ism.)
15.05 Gazdakör (ism.)
16.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
16.25 Kalotaszeg peremén (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Mese
– Szutyi, a kis kéményseprő
– Mirr-murr kandúr kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
19.10 Amerikai magyar életsorsok
Kossányi Miklós és családja – Cleveland
Riportfilm
20.00 Asztaltársaság
Fölös példány
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Magyar nők a Gulágon
Magyar dokumentumfilm-sorozat
III/3. rész: Hallgatásra ítélve
22.55 Vers
Garay János: Kont
Elmondja: Máté Gábor

HBO

17.30 Misi mókus kalandjai
Bábfilm
18.55 L. A. Story
Az őrült város
Amerikai vígjáték
20.30 A mélység titka
Amerikai fantasztikus film
23.00 Üresjárat
Amerikai bűnügyi akciófilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Príma torma
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
19.45 Uni-TV
Francia nyelvlecke
20.00 A galaxis harcosai
Amerikai film
21.40 Uni-TV
21.45 Seiko-shop
22.00 Havi érzés
Balogh Zoltán műsora
22.35 Family Album
Angol nyelvlecke 1.
22.55 Uni-TV