Tv műsor – 1994. szeptember 8. – Csütörtök

MTV 1

5.27 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – kert-ész, ipartippel
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.45 Reuters
Gazdasági híradó
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Álomhajó
Német tévéfilmsorozat
XIII/9. rész: Marakesh mesevilága (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Kabinet
16.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.00 Magyarok
Szigorúan bizalmas
17.45 Olimpiai arcképcsarnok
Bauer Rudolf
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
18.30 Parnasszus
Irodalmi vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Becőfalva népe
Angol rajzfilmsorozat
Szép volt, Bendő!
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbatudor és az állatok
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 „Nevetni kell… ennyi az egész”
21.20 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás népszerű hazai és külföldi előadókkal
21.35 Bunuel-sorozat
A burzsoázia diszkrét bája
Francia film (1972)
22.55 BBC-híradó
23.15 Képújság

MTV 2

15.40 Képújság
15.45 Műsorajánlat – Időjárás
15.50 A kölcsönkapott Föld
16.10 Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
A párizsi Notre-Dame
– Érdekes tudnivalók
– Amőba
– A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Az vesse rá az első követ!
17.25 Csízió
17.30 Tudomány alapfokon
34/33. rész: Elemi részecskék
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Nagylátószög
Benne: Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a körzeti televíziók műsoraiból
18.45 Játék határok nélkül
Szlovénia
19.00 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Megválaszolatlan kérdések
20.00 Jó estét, Európa!
Isztambulból
20.35 A múlt tanúi
A varázslatos orsó
20.50 Jazz-café Amszterdam
21.00 Harc a vízért és a víz ellen
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Felkínálom
23.25 Európa hallgat
IV/3. rész: Mintha a nap is sírna

Duna TV

14.15 Mesteremberek
14.30 ÁV Rt.-sajtótájékoztató
15.30 „Amely engem erre a világosságra hozott…”
Dokumentumfilm
16.15 Semmelweis
Magyar film (1940)
17.30 Pumukli kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Az állam én vagyok
Magyar film
19.45 Könyvről könyvre
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A bádogváros
Ausztrál játékfilm
22.45 Weöres Sándor: Majomország

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 János vitéz
Magyar rajzfilm
19.00 A linguini incidens
Amerikai vígjáték
20.45 Tűzróka
Amerikai film
23.00 Vad orchideák
Amerikai erotikus dráma
0.50 Emmanuelle – 12.

TV4

19.05 Nagy-Britannia belülről nézve – 4. rész
19.35 Foglaljon helyet a Pallas Páholyban!
Kállai Ferenccel Érdi Sándor beszélget
20.00 Rocktükör
20.45 Robotvadászok
Amerikai film
22.20 Fotó mozgóképen

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek