Tv műsor – 1994. szeptember 30. – Péntek

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – piaccal, megyés nappal
5.50 Körzeti percek
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az édesanyák
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
13.00 Naprendszerünk
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Élet a Tejút szélén (ism.)
13.30 Különleges sportteljesítmények
Szenvedély drog nélkül
Német dokumentumfilm
14.15 Műsorismertetés
14.20 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/7. rész: A kísértetvonat
15.15 Falutévé (ism.)
15.35 Muzzy in Gondoland (ism.)
15.40 This is the Way (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Üzlet
16.15 Napjaink
16.25 Műsorajánlat
16.30 Ray Bradbury színháza
Tigrisveszély
(Here There Be Tigers)
Kanadai-új-zélandi tévéfilmsorozat (ism.)
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Krisztofóró
Magyar bábfilmsorozat
A csodalámpa
19.20 Erzsébet-díj ’94
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az édesanyák (ism.)
21.10 Panoráma
21.45 Luc Besson három filmje
A nagy kékség
(Le Grand Bleu)
Francia film (1988)
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.35 Csízió
15.40 Szia, kapcsolj!
Telefonos vetélkedő
16.00 Új Reflektor Magazin
16.30 Civil kurázsi
17.00 Most
Sokoldalú fiatalok műsora
17.30 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
Sírrablók
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Kisbalatoni csárdás
18.45 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
19.00 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Lőgyakorlaton
19.30 Pop-rock fehéren, feketén
20.05 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Thomas Alva Edison (FF)
20.35 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
Az érett reneszánsz
Heroikus törekvések
21.05 Leg.. leg… leg…
Különleges rekordok és rekorderek
21.40 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 Apám portréja
Dokumentumfilm

Duna TV

15.00 A vadon csodái
15.25 Baywatch – 5. rész
16.15 Lányok a varsói felkelésben
Dokumentumfilm
16.50 Asztaltársaság
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel – Száműzöttek balladája – 12. rész
19.05 Özvegy és leánya – 3.
19.55 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Utolsó nyár Tangerben
Francia-olasz filmdráma (1986)
23.15 Bajor Andor: Slágerek

HBO

17.00 Tapsi Hapsi
17.30 Tintin
18.05 Kung-fu: Egy legenda újjászületik
19.40 Grace Kelly
Dokumentumfilm
20.45 L. A. Story – Az őrült város
Amerikai vígjáték
22.20 Homályzóna
Amerikai fantasztikus film
24.00 Démonok éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek