Tv műsor – 1994. szeptember 28. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/4. rész: A kollégium szépe (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Segítség!
12.50 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Olimpiai arcképcsarnok
Hajós Alfréd
16.25 Műsorajánlat
16.30 Ray Bradbury Színháza
Kanadai-új-zélandi filmsorozat
Amikor biztos, hogy esik (ism.)
(The Day it Rained Forever)
17.00 Szobrosdi
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 RÉS
18.00 Jelenetek a szobrok életéből
A Duna-Corso
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Huu úr
Cseh rajzfilmsorozat
Huu úr megvédi az otthonát
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Mini klip-mix
20.18 Műsorajánlat
20.25 IFK Göteborg-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.30 Ezredforduló
23.05 Tűréshatár
Amerikai tévéfilm
0.35 BBC-híradó
0.55 Képújság

MTV 2

15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Tévedés
Amerikai film FF
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 A körzeti stúdiók kapcsolásos műsora
18.45 Zöldpötty
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
– Létérzések
VI/6. rész: Kényes egyensúly
– Korsikajak
Francia ismeretterjesztő film
– Klasszikus formatervezés
Angol dokumentumfilm
XII/11. rész: Barcelonai szék
20.30 „Teljesedjetek be Szentlélekkel!”
Az evangéliumi pünkösdi közösség bemutatkozik
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Tokaji írótábor, 1994
Tizenöt esztendő magyar költészete
23.10 A Balázs Béla Stúdió dokumentumfilmjeiből
11. rész: Hetvenes évek
Pro Patria (1970) FF
A válogatás (1970) FF

Duna TV

16.00 Nagy-Britannia belülről
Angol filmsorozat
16.30 Don Quijote (ism.)
17.00 Mézga család (ism.)
17.30 Fizika F-dúrban
17.40  Pili és Poli
– Tom és Jerry
18.00 Híradó
18.15 A szoknyás zsaru
Francia bűnügyi film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés/Híradó
21.15 In memoriam Fábri Zoltán
Portréfilm
21.55 Vihar
Magyar film (1952) FF
23.35 Tompa Mihály: Levél a kibujdosott barátom után

HBO

17.30 A rózsaszín delfin legendája
18.30 Az utolsó csillagharcos
Amerikai akciófilm
20.10  Szoba kilátással
Amerikai filmdráma
22.05 Az eastwicki boszorkányok
Amerikai vígjáték
24.00 Halálra jelölve
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 Pinocchio
Rajzfilm
20.00 Más percek
20.40 Seiko-shop
21.00 Egészségmagazin
21.20 Csipetnyi szex
Mi van a szex után?