Tv műsor – 1994. szeptember 25. – Vasárnap

MTV 1

6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé-magazin
7.20 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/9. rész
7.45 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
Benne: Processzor
8.30 Leporello
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Unitárius istentisztelet a Budapest IX. kerület, Hőgyes Endre utcai Misszióház templomból
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Összefoglaló a mexikói kajak-kenu világbajnokságról
13.10 Sasok
Olasz tévéfilmsorozat
VII/7. rész
14.45 XX. századi portrék
Tadeusz Kantor színháza
15.40 Delta
Tudományos híradó
16.05 Örömhír
A református egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Lehet a kicsi nagy?
Kinn van a hal a vízből
– Pluto Pueblóban
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
Zorro magányos küzdelme
17.35 In memoriam Déri János
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedő
18.55 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Karinthy Frigyes: Prológus egy cirkuszfilmhez (ism.)
20.00 Megérzés
Angol tévéfilm
21.35 Vonósnégyes
22.00 A Hét
22.50 A Budapesti Zenei Hetek nyitóhangversenye
0.20 Képújság

MTV 2

7.00 TV-shop
7.30 Hol-mi?
8.00 Juli-suli
8.35 Muzzy in Gondoland (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00 Óz, a nagy varázsló
Óz valódi arca
9.20 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
Esik az eső
9.45 Turpi úrfi
A lóvátevők
10.10 Pikko Hertzeg és Jutka Perzsi szomorú-vidám históriája
11.25 Mizujs?
11.40 RÉS
12.00 Kaláka folkfesztivál
12.15 Tanúságtevők
12.45 Tévémagiszter
14.20 Újdonságok
14.50 RÉS
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/3. rész: Evelyn
16.00 Elektromos-Fotex-Veszprém férfi kézilabda-mérkőzés
17.10 A nő, az ezerarcú
Korényi Dalma szobrászművész
17.25 Natura magazin
Zöldhullám
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.05 Madárlátta manók
Erdei zűrzavar
– Japán népmesék
A napszámos kutyája
18.30 Picasso-k kalandjai
18.50 Az élet megpróbáltatásai
XIII/12. rész
19.45 Játék határok nélkül
Út a döntőhöz
20.05 Játék határok nélkül
Walesi döntő
21.35 Telesport
Benne:
– Góóól…
– Női kézilabda EB Berlinből – Döntők
– Forma-1 Portugál Nagydíj Estorilból
23.25 Ellenpontok

Duna TV

14.35 A világ legrosszabb gyereke
Magyar film
15.30 Don Quijote
16.00 Regösének II.
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek…
17.00 Színházi élet
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat
VIII/7. rész
20.20 A XX. század és az izmusok – VI/2. rész
20.45 A papa
Amerikai vígjáték
22.05 Zenei jubileumok ’94
23.10 Kosztolányi Dezső: Szeptemberi áhitat

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az ifjú Einstein
Ausztrál vígjáték
19.10 L. A. Story – Az őrült város
Amerikai vígjáték
20.45 Még drágább az életed
Amerikai akciófilm
22.50 Vad orchideák
Amerikai erotikus dráma

TV4

19.05 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
19.30 Trans World Sport
Heti áttekintés a nemzetközi focivilágról
20.20 Music TV4
21.20 Tanamera
Angol-ausztrál tévéfilmsorozat
22.15 Testközelben

TV Plusz

12.05 Tapsi Hapsi kalandjai
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik-magazin
12.45 Mallorca
Útifilm
14.05 Szellemhajsza
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek