Tv műsor – 1994. szeptember 20. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Ashenden
Angol tévéfilmsorozat
IV/4. rész: A kopasz mexikói (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
XXI/9. rész: Csoportban élünk
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
16.25 Műsorajánlat
16.30 Glória az ősi ház körül
Angol tévéfilmsorozat
VI/5. rész: Szalagra véve (ism.)
17.00 Kalendárium, 1994
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 „Veletek vagyok mindennap…”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
A tejeskanna
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Bangkok Hilton
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/2. rész
21.10 Stúdió ’94
22.00 Egy össze nem illő pár
NSZK tévéfilm
23.25 BBC-híradó
23.45 Képújság

MTV 2

9.25 Képújság
9.30 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
10.00 Parlamenti Napló
16.00 Műsorajánlat – Időjárás
16.05 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Drága kincsem
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
A koala
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Az értelem határain 1.
– Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Vissza a dzsungelbe
– Hangolka
Zenés angol nyelvtanfolyam (ism.)
Wonderful World
17.00 Hagenbeck cirkusz
Német tévéfilmsorozat
XII/3. rész: Nehéz idők
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Zöldpont
19.00 RÉS
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Billy Joe Bob
20.15 Zene, zene, zene
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.50 TS – Sportvarázs

Duna TV

14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok
15.30 Mesterek
15.55 A boldog család – 16.
16.45 Az anyaváros: Székelyudvarhely
17.25 Ábel és a bolha
Kisfilm
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.15 Ábel a rengetegben
Játékfilm
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo – 6. rész
22.20 Hagyaték a jövőnek
23.20 Nagy László: Búcsú Tamási Árontól

HBO

17.30 Tintin: A Vörös-tenger cápái 1.
Rajzfilm
18.05 A rejtélyes part
Amerikai kalandfilm
19.50 Dillinger
Amerikai krimi
21.15 Valami vadság
Amerikai vígjáték
23.20 Éjféli matiné
Amerikai krimi

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.10 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/6. rész: A csodatevő forrás
20.00 Parlamenti portrék a Pallas Páholyban
20.40 Football Mundial
21.20 A gyűlölet ára
Amerikai film

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 80 nap alatt a föld körül
Rajzfilm
20.00 Magyar Ralibajnokság
Miskolc Rali
20.30 A fiatal Indiana Jones kalandjai
11. rész: Barcelona – 1917
21.30 Különjárat
Rockműsor
22.10 Egészségmagazin