Tv műsor – 1994. szeptember 2. – Péntek

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé – piaccal, megyés nappal
6.20 Határtól – határig
6.30-9.00 Napkelte
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
A lejtő alján
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Járdányi Pál: Szonáta hegedűre és zongorára
12.50 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Ingyencirkusz
12.55 Képújság
13.00 Telesport
Magyarország-Kanada
Közvetítés a vízilabda-világbajnokságról
14.05 SOrSok (ism.)
14.45 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/3. rész: Ki az a Mr. Josephs?
15.38 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Adj esélyt!
16.41 Homoki-Nagy István
17.30 Évgyűrűk
18.00 Téka
18.10 Ablak-melléklet
18.30 Ablak
19.30 Esti mese
– Heltai Gáspár mesél
Az okos szamárról és a megcsalt farkasról
– Dörmögőék kalandjai
Magyar bábfilm
Dinnyeverseny
19.50 Erzsébet-díj
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Dallas
Amerikai filmsorozat
A lejtő alján (ism.)
21.40 Panoráma
22.40 Cinemania
Filmmagazin
23.15 A homok asszonya
Japán film (FF)
1.15 BBC-híradó
1.35 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
15.00 Képújság
15.05 Műsorajánlat
15.10 Drehscheibe Európa
15.40 Gyerekeknek
Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
Cövek születésnapja
– A waterlandi gyerekek
Holland filmsorozat
A zeneóra
16.25 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Konrad Adenauer
16.55 Csízió
17.00 Segítőtárs
17.20 Pos(z)itív
17.30 Most
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
18.51 Kojak
Amerikai krimisorozat
Megválaszolatlan kérdések
19.45 Az élet megpróbáltatásai
XIII/9. rész: Barátok és vetélytársak (ism.)
20.35 24 óra
21.00 Telesport
21.15 Tipplista
21.25 Zenéről, papucsban
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 Tiltott szerelem
Amerikai film (1978)
24.00 Woodstock ’94
0.30 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.20 Régiók
15.00 Őserdő
15.30 A Tenkes kapitánya
15.55 Párizs
Útifilm
16.15 Válogatás Homoki-Nagy István filmjeiből
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel
Száműzöttek balladája – 8. rész
19.05 A varsói óváros
19.25 Jiri Stivin a Merlinben
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Hány az óra, Vekker úr?
Magyar játékfilm
23.05 Csuka Zoltán: Tűzharang

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 A fekete arany földjén 1.
Francia rajzfilm
18.05 Halálos biztonsággal
Amerikai krimi
19.50 Angyalok utcája
Amerikai akciófilm
21.25 Tűzróka
Amerikai film
23.40 Határsértők
Amerikai akciófilm

TV4

20.05 Music TV4
21.05 Prospera
21.50 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/3. rész: Világjáró
22.40 Trans World Sport
A világ sporteseményei hétről hétre
23.30 Forró testek – 12/7.