Tv műsor – 1994. szeptember 19. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Szombathelyről
6.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 RÉS
16.10 Tessék hívni!
16.30 Glória az ősi ház körül
Angol tévéfilmsorozat
VI/4. rész: Előbb tanulj meg járni, csak  aztán fuss! (ism.)
17.00 Meselánc
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
A zúgó mackó
– Múlt-kor
Ifjú szólisták
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.00 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
19.05 Csízió
19.10 Mesék a Felkelő Nap Országából
A csodálatos bambuszvirág
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Sztáro(c)k
Bon Jovi
20.50 A félelem fokozatai
Tévéjáték
21.40 Fotográfusok – felfedezők: Madeira
22.15 Korkép
… és a Mika?
Dokumentumfilm
23.00 BBC-híradó
23.20 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
15.00 Parlamenti Napló
A plenáris ülés közvetítése
17.00 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
17.35 Medicina
17.45 Jelképtár
Ismeretterjesztő sorozat
A háló (ism.)
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti  stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Pécsi Körzeti Televízió filmje
18.45 Telesport
19.00 Soproni Ászok-Pezinak
Férfi kosárlabda-mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 A konzervgyári sor
Amerikai film
0.25 Magyarország-Románia, összefoglaló a női kézilabda Európa-bajnoki mérkőzésről
Közvetítés Oldenburgból, felvételről

Duna TV

14.15 A Selyemút (ism.)
15.05 Gazdakör (ism.)
15.50 Távoktatási műhelyek
16.20 Mofli, az utolsó koala
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Szibériai népmesék
– Szutyi, a kis kéményseprő
18.00 Híradó
18.15 A boldog család – 16.
19.05 Magunkról, magunknak
20.00 Ritmus ’94
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Kém a sötétben
Angol kémfilm (ism.)
23.35 A vadon csodái (ism.)
23.00 Ady Endre: A tűz csiholója

HBO

17.30 Moonwalker
Amerikai zenés film
19.10 Ha a forgószél hazarepít
Amerikai dráma
20.40 A kölyök
Amerikai bűnügyi film
22.10 Homályzóna
Amerikai fantasztikus film
23.50 Chicago Joe és a kóristalány
Amerikai dráma

TV4

19.05 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Boldog születésnapot!
20.10 Parlamenti portrék a Pallas Páholyban
20.50 Testközelben
Bűnügyi krónika
21.25 Az ördög nem alszik
Magyar vígjáték

Szív TV

19.10 Príma torna
19.30 Gyermekmozi
Csipkerózsika
20.00 Tabuk nélkül
Homonyik Sándor
20.45 Seiko-shop
21.00 Caroline
Amerikai film
22.45 Művészportrék
Puskás Jenő festőművész