Tv műsor – 1994. szeptember 16. – Péntek

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Feltámadás
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.20 Műsorismertetés
14.25 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/5. rész: Április bolondja
15.15 Falutévé (ism.)
15.35 Muzzy in Gondoland
15.40 This is the Way (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Üzlet
16.30 Glória az ősi ház körül
Angol tévéfilmsorozat
VI/3. rész: Hamisítatlan angol szellem
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
19.20 Erzsébet-díj ’94
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
Feltámadás (ism.)
21.10 Panoráma
21.45 Európai Filmtár
A nők városa
(La citta delle Donne)
Olasz film (1980)
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
15.20 Képújság
15.35 Műsorajánlat – Időjárás
15.40 Szia, kapcsolj!
16.00 SOrSok
16.30 Civil kurázsi
17.00 Most
17.25 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Abonyi fúvószenei fesztivál – 4. rész
18.45 Tipplista
19.00 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Kérünk egy mosolyt!
19.30 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Favágó tanoncok
19.35 Kordax futballgála
Magyar futballcsillagok – Brasil Masters Team
Labdarúgó-mérkőzés, felvételről
20.40 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Fidel Castro
21.15 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
A kora-reneszánsz
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.50 Goldoni: A legyező
Komédia egy részben

Duna TV

15.00 A vadon csodái – 2. rész
15.30 Baywatch – 3. rész
16.25 A bálnák szigete
17.20 Poppolc
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel – Száműzöttek balladája – 10. rész
19.00 Özvegy és leánya
Magyar tévéjáték – IV/1.
19.50 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Kilimandzsáró hava
Amerikai film (1952)
23.00 Tompa Mihály: A gólyához

HBO

17.00 Tapsi Hapsi
17.30 Tintin
18.05 A nagy derbi
Amerikai film
20.15 Az ifjú Einstein
Ausztrál vígjáték
21.45 Halálra jelölve
Amerikai akciófilm
23.20 Éjszakai szemek
Amerikai bűnügyi film

TV4

20.05 Fórum-koncertek
21.00 Szöglet
21.50 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/5. rész: Az emberrablás
22.35 Trans World Sport
A világ sporteseményei hétről hétre
23.25 Forró testek – XII/10.