Tv műsor – 1994. szeptember 13. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé – adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Ashenden
Angol tévéfilmsorozat
IV/3. rész: Mr. Harrington fehérneműje (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Deutschlandspiegel
Hírek, információk, események Németországból
13.10 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
Családi kötelék
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Napjaink
16.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.00 Dimenzió
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
A farkasnyom
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Bangkok Hilton
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/1. rész
21.10 Stúdió ’94
21.55 Színes tintákról álmodom
Magyar film (1980)
23.20 BBC-híradó
23.40 Képújság

MTV 2

9.20 Képújság
9.30 Kapcsoljuk az Országházat
Riportfilm
10.00 Parlamenti Napló
16.00 Műsorajánlat – Időjárás
16.05 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Az évszázad betörése
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
Az impala
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
A túlélők
– Oscar Junior
– Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
A viharbarlang
17.00 Hagenbeck cirkusz
Német tévéfilmsorozat
XII/2. rész
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Életrajzíró életveszélyben
20.15 Európai Utas
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Napjaink
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.50 TS – Sportvarázs

Duna TV

14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 Nagy-Britannia belülről
15.30 A brémai muzsikusok
16.00 Dél keresztje – 3. rész
16.55 A boldog család – 15.
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.15 21 nap
Angol bűnügyi film (1940) FF
19.30 Kötéltáncos vagyok…
Portréfilm
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo – 5. rész
22.25 Mozgó kép (ism.)
22.50 Tamkó Sirató  Károly: Nők… szőkék feketék

HBO

17.30 Tintin: A fekete arany földjén 2.
Rajzfilm
18.05 Mac, a földönkívüli
Amerikai fantasztikus film
19.45 Kungfu: Egy legenda újjászületik
Akciófilm
21.15 Az utolsó cserkész
Amerikai akciófilm
23.00 A vad banda
Amerikai western

TV4

19.05 Távoktatás
Francia – 1. rész
19.10 Klinika a Fekete-erdőben
Német sorozat
XII/5. rész: Az emberrablás
20.00 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.40 Football Mundial
21.20 Az erőszak éve
Amerikai film

Szív TV

19.10 Baba-mama torna
19.30 Gyermekmozi
20.00 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Amerikai filmsorozat
Benares, 1910
20.50 Egészségmagazin
21.00 Obulus
21.40 Díjnyertes rövidfilmek
22.00 Különjárat
Rockműsor