Tv műsor – 1994. szeptember 12. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Pécsről
6.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Az én dzsungelkönyvem
Az ember nem szereti a krokodilust (ism.)
16.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.00 Kapcsolj be!
– Maci Laci
A szívós, pimasz pisztráng
– Képhiba
– Rímfaragó
– Stan és Pan
Ma született bárány
– Városok gyerekszemmel
London
– Stan és Pan
Kacag a király
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
19.05 Csízió
19.10 Mesék a Felkelő Nap Országából
Az elsüllyedt sziget
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi sorozat
Gyilkosság, füst és árnyak
21.55 (H)arc-képek
22.35 Ha ég a tűz – Manuel de Falla élete és zenéje
Kanadai portréfilm
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
15.00 Parlamenti Napló
17.00 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 Kitörés…
Az első válás után
17.35 Medicina
17.45 Jelképtár
Ismeretterjesztő sorozat
A hegy (ism.)
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Szlovákok a Bakonyban
18.45 Telesport
19.00 UTE-Novabau-Parmalat FC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 A pénz
NSZK film

Duna TV

15.05 Gazdakör (ism.)
15.50 A vadon csodái – 1.
16.20 Mofli, az utolsó koala
16.45 Cimbora – Tallózó
17.40 Szibériai népmesék
– Szutyi, a kis kéményseprő
18 00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat – 15.
19.10 A Jammin együttes a Moulin Caféban
19.50 Asztaltársaság – 3. rész
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Gyermeksírok
Spanyol-argentin filmdráma
22.40 Zelk Zoltán: Vers a lehetről és a nem lehetről

HBO

17.30 A linguini incidens
Amerikai vígjáték
19.25 Igaz mese a Grimm testvérekről
Amerikai mesefilm
21.35 Sötét angyal
Amerikai sci-fi/akciófilm
23.05 Az Ipcress-dosszié
Angol bűnügyi film

TV4

19.05 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Kitt fogságában
20.10 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.50 Forgótőke
Gazdasági magazin
21.20 Az én lányom nem olyan
Magyar filmvígjáték

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 Rajzfilm-összeállítás
20.00 Havi érzés
Magyar slágerlista
20.45 Seiko-shop
21.00 Magyarország szépe
Egy szépségverseny kívülről-belülről
22.45 Művészportrék
Papp Oszkár festőművész