Tv műsor – 1994. augusztus 5. – Péntek

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – profittal, piaccal
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
9.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Döntések
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 SOrSok (ism.)
13.12 Képújság
13.17 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Fóka móka
Ma született bárány
13.27 Pinocchio legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilm
14.28 Cirkusz-világbajnokság
Amerikai-angol film
14.55 Műsorismertetés
15.03 Helló, világ!
Turisztikai magazin
Kréta, Amszterdam, Törökország, Bungy Jump (ism.)
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Nemzeti értékeink
Az egri vár 1. (ism.)
16.26 Bach: 2. Brandenburgi verseny F-dúr BWV. 1047.
16.43 A koronázatlan király
Benczúr Gyula
16.59 Öregberény
Történetek vidékről
A zsarolás
17.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
18.00 Téka
Közhasznú információk
18.10 Ablak-melléklet
18.30 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.30 Mézga család
Magyar rajzfilmsorozat
Luxunia (ism.)
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Dallas
Amerikai filmsorozat
Döntések (ism.)
21.40 Panoráma
22.40 Halló, péntek!
23.10 Mamma Roma
Olasz film (1962)
0.54 BBC-híradó
1.14 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
15.10 Képújság
15.15 Műsorajánlat
15.18 Időjárás
15.20 Drehscheibe Európa
15.50 Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
A kultúr-túra
– A waterlandi gyerekek
Holland filmsorozat
Az új cipő
16.30 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm
Csang Kai Sek asszony
16.56 Csízió
17.00 Most
17.25 Segítőtárs
17.45 Pos(z)itív – avagy nehezen kezelhető?!
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
18.51 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Csillogó gyémánt
19.45 Az élet megpróbáltatásai
Ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/6. rész: Tájékozódás (ism.)
20.40 24 óra
21.05 Erről van szó
21.15 Tipplista
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
22.00 A férfi, aki tetszik nekünk…
23.00 Mini klip-mix
23.15 Telesport
Benne: Férfi kosárlabda-világbajnokság
Egyesült Államok-Spanyolország
Közvetítés Torontóból, felvételről
0.20 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

16.25 Tücsöklakodalom
16.55 Visszafelé
Rövidfilm
17.00 Albérlőim, a cinkék
17.15 A Tenkes kapitánya
XIII/8. rész: Veronika
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.10 Cape Rebel – Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.00 Katyn
Dokumentumfilm
19.40 Franz Schubert: VIII. Befejezetlen szimfónia
20.00 Közép-európai magazin
21.00 Híradó
21.20 Önkéntesek
Amerikai vígjáték
23.00 Farkas Árpád: Köszörű-időben

HBO

17.00 Tapsi Hapsi
Rajzfilm
17.30 Tintin Tibetben
Francia rajzfilm
18.05 Korbács és kereszt
Amerikai vígjáték
19.50 Csont nélkül
Amerikai film
21.25 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm
23.20 Éjszakai szemle 2.

TV4

20.05 Music TV4
21.00 Prospera
Irodalmi magazin
21.45 Áramvonal – Divat
21.50 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
Gretna Green vagy kudarc?
22.40 Trans World Sport
23.30 Forró ágyak – V/5.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek