Tv műsor – 1994. augusztus 31. – Szerda

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé
6.20 Határtól – határig
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Angyali szeretet (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Sorstársak
12.47 Segítség!
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Klasszikus filmdrámák
Egyetlen kiút
16.36 Nemzeti értékeink
Bakonyi várak (ism.)
16.52 Házipénztár
17.05 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsoroza
17.35 Távoli misszió (ism.)
18.15 Jelenetek a szobrok életéből
Lánchídi hídfők
18.30 Zenebank
19.05 Zsákbamacska Vetélkedő
19.32 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
19.39 Gyereksarok
– Krisztofóró
A gyáva lovag
– Huu úr
Huu úr munkába megy
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Érzed, hogy táncolok?
Amerikai tévéfilm
22.25 „Jó estét, Európa” 1939-1945
A harcoló Lengyelország
23.15 A Rockszínház sztárjai
0.13 BBC-híradó
0.33 Képújság

MTV 2

15.40 Képújság
15.45 Műsorajánlat
15.48 Időjárás
15.50 Gyerekeknek
– Mimi, a lusta cica
Kínai rajzfilm
– Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi, a silány síbajnok
– Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
Sajtból van a hold
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
A London Tower
– A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
A cserbenhagyott
16.55 Szia, kapcsolj!
17.15 Korforduló
17.45 Csízió
17.50 Helyben a világ
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Medicina
Egészségügyi híradó
18.55 Műsorajánlat
19.05 Holland-magyarok
A Mondolat különkiadása
19.35 Műsorajánlat
19.40 Színházi napló
20.25 Soha többet!
Megemlékezés a vidéki zsidóság elhurcolásának 50. évfordulója alkalmából
21.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.30 Nosztalgia bár
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 „A jognak asztalánál”
Jogi ismeretterjesztő műsor
23.00 Nyulak
Német film
0.30 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

14.00 ÁVÜ-sajtótájékoztató
15.30 Privatizáció határon innen és túl
16.00 Nagy-Britannia belülről
Család és társadalom I.
16.30 Don Quijote (ism.)
17.00 Mézga család 24′ (ism.)
17.25 Versről versre
17.40 Pili és Poli
– Tom és Jerry
18.00 Híradó
18.15 A Kaltenbach-iratok II.
II/2. rész: Éva
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A nagy csaták
22.40 Rab Zsuzsa: Láncon keringő

HBO

17.30 A fókák
Angol természetfilm
18.30 Hóbortos hétvége
Amerikai vígjáték
20.05 Robotzsaru 2.
Amerikai fantasztikus film
22.00 Kampókéz
Amerikai horrorfilm
23.45 Az igazság törvénye
Amerikai krimi

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.05 Fashion TV
19.35 A nagy ábránd
Francia háborús film
21.15 Mire jut…?
21.45 Sport
22.35 Sláger és Horoszkóp

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Popeye
Rajzfilm
20.00 Más
Könnyűzenei magazin
20.45 Egészségmagazin
21.00 Csak felnőtteknek!
Melyik nőt válasszam?
Amerikai vígjáték