Tv műsor – 1994. augusztus 3. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00 Napközi
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XIII/9. rész (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Sorstársak
12.22 Segítség!
12.37 Képújság
15.25 Műsorismertetés
15.30 Falutévé (ism.)
15.50 Házipénztár
Tanácsadó a családi gazdálkodáshoz
16.00 Híradó – Időjárás
16.14 Az én dzsungel-könyvem
A  szerencsés elefánt
16.43 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.13 Zöld béka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
17.38 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
17.43 Árnyékból
Beregszász
18.30 Zsákbamacska
18.55 Vác FC Samsung-Ferencváros
Magyar labdarúgó Szuper Kupa-döntő
Közvetítés a Népstadionból
(Hosszabbítás tehetséges!)
A szünetben: 19.45 Híradó
(Feliratozva is!)
21.00 Feketén-fehéren
21.15 Ki látta a szelet?
(Who has Sun the Wind?)
Kanadai film
22.55 Új Világ
Külpolitikai képes krónika
23.40 Pásztorok és bombák
Dán dokumentumfilm
0.31 BBC-híradó
0.51 Képújság

MTV 2

15.10 Képújság
15.15 Műsorajánlat
15.18 Időjárás
15.20 Foxi Maxi
A nyárssütés mestere
– Inci, Finci és Kandúr
Kalandos utazás
– Amigo és barátai
Antropológia
– A repülő ház
A hited meggyógyított
16.05 Csúcstechnika kézközelben
IV/1. rész: Mindent a szemnek (ism.)
16.35 Szia, kapcsolj!
16.58 Időjárás
17.00 Roma nap a Magyar Televízióban
17.05 A hét ikerszarvas kígyó
Cigány népmese Kalányos Gyöngyi festményeivel
17.12 „Ide születtünk, Magyarország kövei mögé…”
17.22 „Madarak voltunk…”
17.40 Hommage á Lakatos Sándor
18.00 Körzeti híradó
18.10 Lélektájak
Pongor Beri Károly képei
18.30 „Ha megnövök mozdonyvezető leszek, ha megnövök nővérke leszek…”
18.40 Roma gyerekek az iskolában
Riportfilm
19.05 „Hajam, hajam, hajam szála, de sok bánat szállott rája…”
19.15 Visszatekintés
19.40 Tony Gatlif: Latcho drom
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
21.55 „Megöltétek ártatlan családom…”
22.30 Gyökerek
23.00 Jazzkoncert a nap emlékére az Óbudai Társaskörben
Szakcsi Lakatos Béla és vendégei

Duna TV

16.25 Don Quijote (ism.)
16.55 Mézga család
Memumo (ism.)
17.20 Madarak emberközelben
17.40 Pili és Poli
–  Kisvakond
18.00 Híradó
18.10 Házassági próba
Angol vígjáték (1933)
19.30 5 perc Európa történelméből – Moszkva
19.35 Babits Mihály versei
19.45 Eltűnt városok (ism.)
20.40 Emlékképek…
21.00 Híradó
21.20 Nagy csaták
XIII/8. rész: A sztálingrádi csata
22.40 Kányádi Sándor: Fától fáig

HBO

17.30 A termeszek várai
Angol természetfilm
18.30 Édentől keletre
Amerikai filmdráma
20.25 Pontrablás
Amerikai filmdráma
22.00 A vesszőfutás
Amerikai akciófilm
23.50 Készülj a halálra!
Amerikai akciófilm

TV4

19.05 Fashion TV
Divat
19.40 Téboly
Amerikai bűnügyi dráma
21.10 Sláger és horoszkóp
21.30 Sport
A VB története – VI/6.
22.15 Műsorzárás

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Jack, a töklidérc
20.00 Más
Könnyűzene
21.00 Harle-tóksó
21.45 Táplálkozási magazin
A nézők kérdéseire Erdélyi Aliz és dr. Holló János válaszol
22.00 Csak felnőtteknek!
Csipetnyi szex