Tv műsor – 1994. augusztus 29. – Hétfő

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé
6.20 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Szombathelyről
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Welcome to Hungary
Feliratos
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.16 Bobobók
Spanyol rajzfilmsorozat
Kísértetek
16.42 Hullámvarázs
Vízisportmagazin
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.45 Hagyomány
18.25 Jelképtár
Az íj-nyíl (ism.)
18.30 Cimbora
18.55 Zenelánc
19.05 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.37 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap Országából
Szlovák rajzfilmsorozat
Az aranyludak
19.47 „Engedjétek hozzám!”
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Columbo
Amerikai bűnügyi sorozat
Egy falatka sajt
22.22 Leltár
A kultúra
23.07 Vízöntő
New Age Magazine
23.52 BBC-híradó
0.12 Képújság

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
15.00 Parlamenti Napló
A plenáris ülés közvetítése
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Gyerekeknek
– Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Betörés az emeleten
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
A megtévesztett Maci Laci
17.25 Civil kurázsi
17.50 Csízió
17.56 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.35 Tudomány alapfokon
Open University
Kvantum-ugrások az atomban
19.00 FTC-UTE-Novabau
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.55 Európa hallgat
IV/2. rész: Arcokra írt sorsok
21.25 Kapcsolatok
Követségben – Tunézia
2. rész
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 Bunuel-sorozat
Tristana
Francia-spanyol film (1970)
0.05 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút – 11. (ism.)
15.05 Gazdakör (ism.)
15.50 A „szent hajadon gyöngyeiből”
16.20 Mofli (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Szibériai népmesék
– Szutyi, a kis kéményseprő
18.00 Híradó
18.15 A boldog család – 13.
19.10 Terrorizmus – 5. rész
20.00 Mű-teremtés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Kaltenbach-iratok – 1.
22.45 Janus Pannonius: Dicsőítő ének

HBO

17.30 Az ellenség földjén
Amerikai filmdráma
19.30 Titkos imádó
Amerikai vígjáték
21.10 X-tervezet
Amerikai fantasztikus film
22.45 Zenemánia: U2 -„Zoomerano” koncert
Koncertfelvétel

TV4

19.05 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Hurrá, turboman!
20.10 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.50 Rocktükör plusz
21.25 Egy csók és más semmi
Magyar film
23.00 Műsorzárás

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 A vasálarcos férfi
Rajzfilm – 1. rész
20.00 Ópusztaszer – Augusztus 20.
20.30 Kisfilmek
21.00 Gyilkosság utánvéttel
Amerikai krimi
22.45 Egészségmagazin
Jótékonysági gálaest