Tv műsor – 1994. augusztus 28 – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé Magazin
V. évfolyam 34. szám
7.30 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/5. rész
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
Szerkesztő-műsorvezető: Nagy György
8.30 Parti
11.00 Az ezernevű lány
Mesejáték
12.00 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
Műsorvezető-szerkesztő: Lukácsi Béla
– Tv-egyetem: Ókori Kelet
3. rész: „A fénylő dombon” I.
Komoróczy Géza  előadássorozata
– Matematikai világritkaság
Archeoasztronómia
– Balaton
V/4. rész: Élet a nádasban
13.40 Műsorismertetés
13.50 Forma 1.
Belga nagydíj
Közvetítés Spából
Riporter: Dávid Sándor
Közben: Összefoglaló a II. öttusa nagydíjról
Kommentátor: Gundel Takács Gábor
16.00 Reklám
16.05 Nóta-tévé
16.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.55 Reklám
17.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/15. rész:
Vak szerencse
A varázslatos fülvédő
– Pluto kisöccse
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
54/37. rész: A sas elhagyja fészkét
18.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Fekete orchidea
18.53 Reklám
19.00 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.30 Híradó
19.45 Reklám
20.00 A hónap filmje
New York-i történetek
(New York Stories)
Amerikai film
22.09 Reklám
22.15 A Hét
A belpolitikai főszerkesztőség műsora
23.10 Telesport
Műsorvezető: Palik László
Benne:
– Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
– Szabadfogású birkózó-vb
Közvetítés Isztambulból, felvételről
– Összefoglaló a magyar ugrató derbyről
Riporter: Faragó Richard
0.40 Képújság

MTV 2

7.30 Tv-shop
8.00 Műsorajánlat
8.02 Juli-suli
61. rész
8.35 PC-abc
Számítógépek a napi gyakorlatban
Oktató, ismeretterjesztő sorozat
Műsorvezető-riporter: Dombóvári Gábor
9.05 Processzor
Információk, érdekességek, aktualitások a számítástechnikában
9.15 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
9. rész: Dorothy ezüst cipője
9.40 Huckleberry Finn és barátai
XXVI/12. rész: Szabad akarok lenni!
10.05 Európai nemzeti parkok
Svájc
10.50 Éléskamra
Műsorvezető: Sári Zsuzsa, Aszódi János
11.22 Lumen 2000
Chevetogne, az egység álma
11.50 Ameddig a harang szól
Miske
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
12.00 SOrSok
Munkavállalók magazinja
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat, időjárás
13.15 Doromb
Népzenei magazin
Műsorvezető: Bayer Ilona
13.45 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Lóvá tett gringók
Termesz szer
13.55 Sasok
Olasz tévéfilmsorozat
VII/4. rész
15.25 Csízió
15.30 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
16.00 Sportműsor
17.10 Korkép
Magyarország jelenidőben
Zempléni anzix
18.00-18.30 Nagylátószög
A körzeti televíziók műsora
18.30 Kedves versem
Kisfaludy Károly: Mohács
18.45 Gyerekeknek
Cadichon szenvedései
Spanyol rajzfilmsorozat
X/7. rész: Az Alpokon át
18.58 Reklám
19.05 Máté Péter-emlékest
Benne: Karaoke
20.30 Játék határok nélkül
Bemutatkozik Győr
20.50 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedő
Portugália II.
Műsorvezető: Geszler Dorottya, Gundel Takács Gábor
22.15 Szenes Andrea-show
23.15 Zenélő hét Zemplénben
Augusztus 19-27.
II/2. rész
Műsorvezető: Batta András

Duna TV

9.00 Hírek, műsorismertetés
9.05 Cape Rebel
Száműzöttek balladája
XXXIII/7. rész
10.00 Sportképek
12.00 Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Tanyasirató – Jásziván
12.15 Nótaverseny VII.
Dankó Pista emlékére
12.35 A Mézga család
8. rész: Időkibővítő
13.00 Lumen 2000
Keresztény tanúságtételek
13.30 Csángó ballada
Táncfilm a Válaszút táncegyüttes vendégszerepléséről
14.15 Zűrzavaros vakáció
Angol ifjúsági sorozat
VI/4. rész: Tolvaj a zenekarban
14.40 Postabontás – Levélváltás
14.55 Emlékképek – Régi híradók
15.10 Don Quijote
XXXIX/16. rész: Don Quijote varázslat áldozata lesz
15.35 Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
Magyar filmvígjáték (1964)
17.00 Színházi élet
Színházi magazin
17.30 Mese
Szippancsok
Eszkimoho szippancsevők
Az ármányos árny
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat
VIII/3. rész
20.20 Boogie Woogie
Angol film
21.10 Tavaszi vizek
Olasz-francia-angol filmdráma
22.45 Költők társaságában
Győrffy András
Tompa László: Magányos fenyő

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-mánia
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Az afrikai oroszlán
Amerikai filmdráma
19.25 Tűzróka
Amerikai fantasztikus film
21.40 A lány alibije
Amerikai romantikus film

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.05 Trans World Sport
A világ sporteseményei hétről hétre
20.05 Egy dühös ember
Francia film
21.40 Forum-koncertek
Dizzy Gillespie
22.25 Szociofotó
Előttünk a ló

TV Plusz

12.05 Csipkerózsika
Rajzfilm
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik-magazin
12.45 Prága, a sörházak városa
Útifilm
14.05 Békaváros
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1 comment

Comments are closed.