Tv műsor – 1994. augusztus 21. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/4. rész
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató műsor
8.30 Szezon előtt
Szórakoztató műsor
11.00 A Cimbora szemle díjnyertes filmjei
11.50 Papírvarázs
12.00 Déli harangszó
12.01 Képújság
12.05 Tévémagiszter
13.40 S. Bíró Antal nótafelvételeiből
13.55 Telexpo ’96
14.20 Műsorismertetés
14.26 Az én dzsungel-könyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
14.45 Vörös mák
(Roter Mohm)
Német film
16.23 Diáksziget
Műsorajánlat
16.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Az álarcos bandita
Malacka éjszakai viszontagságai
– Tengeri kaland
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
Az őrmester sajnálja a történteket
18.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Adelaide
19.00 Szerencsekerék
19.30 A Hét
20.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.50 Uborka
21.15 Sose halunk meg!
Magyar film
22.46 Telesport
Benne:
– Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
– Profi kickboksz Debrecenből
0.16 Rózsaszín sorozat
Francia erotikus film
0.43 Képújság

MTV 2

7.30 TV-shop
8.00 Műsorajánlat
8.02 Juli-suli
8.35 Házipénztár magazin
9.05 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
A vesztett csata
9.30 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
A milliomosok
9.55 Európai nemzeti parkok
Norvégia
10.40 Nemzetközi lovas díjugrató-derbi
Összefoglaló a siófoki versenyről
11.10 Az egyházszervezet István király idejében
11.50 Ameddig a harang szól
Sáska
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat – Időjárás
13.15 Kalandorok kíméljenek!
13.35 Parnasszus
13.55 Kérdezz! Felelek
14.15 Musicalek várólistán
15.15 Néprajzi értékeink
15.30 Delta
16.00 Sportműsor
17.30 Korkép
18.00 Nagylátószög
18.30 Költő, felelj!
Kautzky Norbert
18.36 Időjárás
18.41 Cadichon szenvedései
Spanyol rajzfilmsorozat
Németországban
19.00 Top 40
19.25 Összeállítás a Magyar Művészetért Alapítvány nemzed gálaestjéből, a veszprémi Petőfi Színházból
20.15 Játék határok nélkül
Sátoraljaújhely
20.35 Játék határok nélkül
Görögország
22.05 Geopolis
Feliratos!
22.55 A hírszerző nyomoz
Francia bűnügyi filmsorozat (1990)
Dél szelleme

Duna TV

12.25 Mézga család (ism.)
12.50 Vízi kalandok
13.15 Isten öreg bojtára…
14.15 Zűrzavaros vakáció – 3.
14.40 Postabontás
14.55 Don Quijote
15.20 Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde
Tévéjáték – II/2.
16.45 Kedves
17.30 Szippancsok
18.00 Híradó
18.10 Marco Polo – VIII/3.
19.30 Mamma Lucia – III/3.
21.00 Híradó
21.20 Casino de Paris
Francia-német zenés film
23.00 Vörösmarty Mihály: Szózat

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Robin Hood – A tolvajok fejedelme
Amerikai film
20.00 X-tervezet
Amerikai film
21.35 Farkangyal
Amerikai vígjáték
23.20 Saigon – A tiltott zóna
Amerikai krimi

TV4

19.05 Trans World Sport
20.00 Drót
Érdekes óra Baló Györggyel Magyarországról és a világról
21.15 Tévés négyes
Vendégek: Betlen János, Havas Henrik, Horvát János
Házigazda: Verebes István

TV Plusz

12.05 Az utolsó mohikán
12.25 Worldnet-válogatás
Művészparadicsom
12.30 Mozaik-magazin
12.45 Tunisz
Útifilm
14.05 Fiatalok, szépek és talán gazdagok
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek