Tv műsor – 1994. augusztus 19. – Péntek

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé – piaccal, megyés nappal
6.20 Határtól – határig
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Hattyúdal
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
12.32 SOrSok (ism.)
13.12 Képújság
13.17 Gegrengeteg
Éljen a reklám! (FF)
13.22 A Demis Roussos-sztori dalokban
Koncert a pozsonyi Operában
14.24 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/1. rész: Lucky Luke menyasszonya
15.32 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Foo-Foo, Gogo és Mimi főszereplésével
Angol rajzfilmsorozat
Feliratos!
16.25 Az én dzsungel-könyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Ahol az emberek meglopják az oroszlánokat (ism.)
16.44 Életképek a lengyel festészetben
Lengyel rövidfilm
17.00 Családi komputer
17.30 Évgyűrűk
18.00 Téka
18.10 Ablak-melléklet
18.30 Ablak
19.30 Gyereksarok
– Heltai Gáspár mesél (ism.)
– Dörmögőék kalandjai
Magyar bábfilm (ism.)
19.50 Erzsébet-díj ’94
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Dallas
Amerikai filmsorozat
Hattyúdal (ism.)
22.00 Panoráma
23.00 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XII/1. rész: Siena – A start
23.30 Sámán-mese
Avagy: New Age magyar módra
0.07 BBC-híradó
0.27 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
15.30 Képújság
15.35 Műsorajánlat
15.38 Időjárás
15.40 Gyerekeknek
– Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
Az űrmajom
– A waterlandi gyerekek
Holland filmsorozat
Az úszódiploma
16.25 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat (FF)
Nyikita Hruscsov
16.55 Csízió
17.00 Segítőtárs
17.20 Pos(z)itív – avagy nehezen kezelhető?!
17.30 A Cimbora szemle díjnyertes filmje
17.43 Zenelánc
17.46 Diáksziget
Hírmagazin
17.51 Zenelánc
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
18.51 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A bűn örvényében
19.45 Az élet megpróbáltatásai
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/7. rész: Együttélés (ism.)
20.35 24 óra
21.00 Telesport
21.15 Tipplista
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
22.00 Kabinetajtó
22.10 Nyárbúcsúztató
Zenés szórakoztató műsor
23.20 Nemzetközi atlétikai verseny
Közvetítés Brüsszelből, felvételről
0.20 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.05 Emlékképek – régi híradók
14.20 Régiók
14.55 Erdélyi orgonák
15.30 Mert álmodtunk egy csodálatos házat
16.00 Hírmondó
16.25 A Tenkes kapitánya
XIII/10. rész: A haditerv
16.50 Mesteremberek
17.00 Duna-táj
Természetvédelmi filmsorozat
17.40 Mese
Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.10 Cape Rebel
Dél-afrikai filmsorozat
XXXIII/6. rész: Száműzöttek balladája
19.00 Szemtől szemben Melocco Miklós szobrászművésszel
20.00 Közép-európai magazin
21.00 Híradó
21.20 Halál dobol a folyó mentén
Angol krimi (ism.)
22.40 Szép Ernő: Imádság

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Tintin és a pikarrok 1.
18.00 A lány alibije
Amerikai romantikus film
19.35 Az ellenség földjén
Amerikai film
Feliratos!
21.30 Batman visszatér
Amerikai kalandfilm
23.35 Kampókéz
Amerikai horrorfilm

TV4

20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
21.00 Színház
Baló Júlia műsora a Magyar Állami Operaházból
21.50 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
Egy nap a szabadban
22.40 Trans World Sport
23.30 Forró testek – 12/4.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek