Tv műsor – 1994. augusztus 16. – Kedd

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé – adótippel, privatizációval
6.20 Határtól határig
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 A szabadság bajnokai
Ausztrál tévéfilmsorozat
IV/3. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 ZOOM
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Telis-televideo ’94
16.17 Hogyan szereztük a szomszédainkat?
Svéd film
16.58 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
17.13 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.43 Ombudsnő
18.08 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.18 A Cimbora szemle díjnyertes filmje
18.43 Madocsa
18.47 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.58 Zsákbamacska
19.25 „Veletek vagyok mindennap…”
Katolikus krónika
19.42 Esti mese
Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Játék a napsugárral
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/12. rész: A rendhagyó kollégista
21.45 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazin
22.25 Unokáink is látni fogják…
A modern Párizs
II/2. rész (ism.)
23.05 TS – Sportvarázs
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.13 Időjárás
16.15 Mit ér az ember, ha vidéki…?!
16.30 Mini-fesztivál ’93
16.45 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
XXI/4. rész: Apáról fiúra
17.15 Közöttünk élnek
17.30 Gyerekeknek
– Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Kabátkalamajka
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XII/9. rész: A víziló
– Háp Háp Dudli
Amerikai rajzfilmsorozat
Kicsi a bors, de megnő
– Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Két tűz között
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Válogatás a határainkon túli magyar szerkesztőségek műsoraiból
18.45 Csízió
18.50 Segítség, építkezünk!
Kalandriport
XIII/3. rész
19.05 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.35 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Az új részlegvezető
20.05 Stúdió ’94
21.00 Mindent vagy semmit!
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
21.57 Kék percek
22.00 Gondolkodó
A jövő egyeteme
22.30 Európa hallgat
IV/1. rész: Mindannyian vesztesek vagyunk
23.15 A galamb visszatér őhozzá
Csehszlovák film (1988)
1.00 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.05 Váltó – Magazin
15.00 A brémai muzsikusok
15.25 Nagy-Britannia belülről
Angol ismeretterjesztő film
16.00 Hírmondó
16.25 Az állatok élete északon
Finn ismeretterjesztő film – IV/2.
16.50 A boldog család
Családi káosz (ism.)
17.40 Mese
Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.10 Mamma Lucia
Olasz tévéfilmsorozat – III/1.
19.45 Könyvről könyvre
20.00 Gazdakör
21.00 Híradó
21.20 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat – 1.
22.35 Mozgó kép
Filmmagazin
23.00 Juhász Ferenc: Ibolyaszemű

HBO

17.30 Tintin Tibetben – 2.
Francia rajzfilm
18.00 Az afrikai oroszlán
Amerikai dráma
19.50 Gyulladáspont
Amerikai krimi
21.25 Tűsarok
Spanyol vígjáték
23.15 A halálosztó
Amerikai akciófilm

TV4

19.05 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
Egy nap szabadlábon
20.00 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.40 Football Mundial
Nemzetközi labdarúgómagazin
21.10 Tűzharcban
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.10 Príma torna hölgyeknek
19.30 Az utolsó mohikán – 2.
20.00 Obulus
A társas vállalkozások
20.30 Az ifjú Indiana… – 6.
21.30 Hegyi autóverseny a Mátrában
21.45 Chaplin
22.00 Különjárat
Rockműsor
22.40 Művészportrék