Tv műsor – 1994. augusztus 10. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól határig
Körzeti percek – Pécsről
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/183. rész
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XII/10. rész: A paradicsommadár (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.22 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
12.37 Képújság
14.33 Műsorismertetés
14.35 Atlétikai Eb
Közvetítés Helsinkiből, felvételről
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó
16.15 Salamon király történetei
Izraeli gyurmafilm-sorozat
Megmondják a csillagok
16.21 Nemzeti értékeink
Az egri vár – II. (ism.)
16.32 Férfi kosárlabda-vb
Egyesült Államok – B/2 mérkőzés
Közvetítés Torontóból, felvételről
Riporter: Knézy Jenő
17.22 Reklám
17.25 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
138/115. rész
17.50 Reklám
17.55 Házi pénztár
18.05 Szentképek titkai
Dávid Kata műsora
X/4. rész: Szentháromság
18.20 Tele-szák
Horgászok műsora
18.30-19.00 Kapcsolj be!
18.30 Rímfaragó
Irodalmi műsor (ism.)
18.45 Oscar Junior
19.00 Reklám
19.03 Zsákbamacska
Vetélkedő
Játékvezető: Rózsa György
19.30 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.37 Gyereksarok
– Krisztofóró
Magyar bábfilmsorozat
XIII/1. rész: Szúnyogfejedelem
– Osztály a javából!
Cseh rajzfilmsorozat
Telefonos lányröpítés
19.54 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.39 Riportfilm
20.49 Reklám
20.55 Paris St. Germain-Vác FC-Samsung
Labdarúgó BEK-mérkőzés
Közvetítés Párizsból
Riporter: Hajdú B. István
A szünetben: Reklám
22.45 Reklám
22.50 Ázsia új tigrise – Vietnam
23.35 A Joe Henderson Trio
a “Pori Jazz 1993” fesztiválon
0.11 BBC-híradó
0.31 Képújság

MTV 2

15.35 Képújság
15.40 Műsorajánlat
15.43 Időjárás
15.45 Gyerekeknek
– Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
17. rész: Foxi és a békepipa
– Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
17. rész: A csoda-micsoda
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Gutenberg
– A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Igaz barátok
16.30 A kölcsönkapott Föld
16.50 Csízió
16.55 Korforduló
17.25 Bemutatjuk az Open Universityt – II/2. rész
17.56 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
18.00 Körzeti híradó
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Bárczi Gusztáv
19.00 Zenéről – „papucsban”
Bródy János otthonában
19.35 Útmutató
„Úrrá tetted őt kezed munkáin”
20.05 Zene, zene, zene
21.00 Mindent vagy semmit!
21.30 Híradó
22.00 Mini klip-mix
22.15 Kocsis István: Vincent van Gogh
Tévéjáték
23.05 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.00 Közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.30 Privatizáció határon innen és túl
16.00 Hírmondó
16.25 Don Quijote
XXXIX/13. rész (ism.)
16.55 A Mézga család
Robotdirektor (ism.)
17.20 Magyar fazekasok
17.40 Mese
– Pili és Poli
– Kisvakond
18.00 Híradó
18.10 Férfi az Eiffel tornyon
Amerikai lélektani krimi
19.40 5 perc Európa történelméből
Svéd dokumentumfilm – XLIV/19.
19.45 Eltűnt városok – VIII/6.
20.40 Emlékképek – régi híradók
21.00 Híradó
21.20 A nagy csaták
Francia dokumentumfilm-sorozat
22.55 Meghökkentő mesék
Angol filmsorozat
A sekrestyés (ism.)
23.20 Vers
Váci Mihály: Határok közti végtelen

HBO

17.30 Állati élet: A hódok világa
Angol természetfilm
18.30 Mama és papa megmenti a világot
Amerikai sci-fi vígjáték
20.00 Óriás
Feliratos amerikai életregény
23.15 Millennium
Amerikai bűnügyi film

TV4

19.05 High Five
A különlegességek sportja
19.40 Ködös utakon
Dráma
21.15 Sport
Mesterek tornája nemzetközi lovasverseny, Párizs

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Alma Jancsi
Rajzfilm
20.00 Ugye Könnyedségek, de leginkább zene
21.00 Harle-tóksó
21.45 Táplálkozási magazin
22.00 Csak felnőtteknek!
Üzenet a túlvilágról
23.00 Műsorzárás