Tv műsor – 1994. augusztus 1. – Hétfő

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
6.25 Határtól határig
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Welcome to Hungary
Feliratos!
13.02 Képújság
14.58 Műsorismertetés
15.03 Helló, világ! (ism.)
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Gyermekfilmek
Válogatás a televíziós gyermekfilmek Cimboraszemléjén bemutatott filmekből
17.06 Jelképtár
A maszk (ism.)
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.45 Hagyomány
18.25 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.30 Cimbora
19.05 Szerencsekerék
19.37 Mesék a Felkelő Nap Országából
Szlovák rajzfilmsorozat
Jukikó a macskák birodalmában
19.47 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A nagy elterelő hadművelet
22.21 Leltár
Az idegenforgalomról
23.06 Szirén a pallossal
Dokumentumműsor az 1944. augusztus 1-jei varsói felkelésről
23.26 Csatorna
Lengyel film (FF)
0.55 BBC-híradó
1.15 Képújság

MTV 2

16.00 Képújság
16.05 A Hét (ism.)
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Vidéki parti
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
– Foxi Maxi, a vadászkutya
17.25 Civil kurázsi
17.50 Csízió
17.56 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Húszéves a Vujicsics együttes
18.35 Korforduló
19.00 Sportműsor
20.55 Mindent vagy semmit!
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
22.00 Vallásosság a XX. században
Magunkról magunknak
Korunk problémáiról beszél az ismert lelkészpszichológus
22.30 A jognak asztalánál
Jogi ismeretterjesztő műsor
23.00 Rend a lelke mindennek
Portréfilm a Szentendrén élő ef Zámbó István képzőművészről, rockzenészről és költőről
23.50 Üzlet – éjfél körül
0.05 mmmÁMOR
Erotikus show (ism.)

Duna TV

14.05 A Selyemút
Hotien, a selyem és a jade oázisa (ism.)
15.00 Gazdakör (ism.)
16.00 Hírmondó
16.25 Mofli (ism.)
16.50 Cimbora (ism.)
17.40 Vigyázat, fiúk!
Sípálya
– Decimal, a bálna és a pingvinfiókák
Pelikán Pepi meglepődik
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 A varsói felkelés 50. évfordulójára emlékezünk
Közben: 21.00 Híradó

HBO

17.30 Sült, zöld paradicsom
Amerikai filmdráma
19.45 Tűsarok
Spanyol vígjáték
21.35 Lángoló Mississippi
Amerikai filmdráma
23.40 Éjféli őrjöngés
Amerikai lélektani krimi

TV4

19.05 Aerobic
19.17 Sráckarika
Szebben akarok írni – 10.
19.20 Knight Rider
Amerikai sorozat
Rossz kölykök
20.10 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.50 Forgótőke
Magazin
21.20 Úrilány szobát keres
Magyar filmvígjáték (FF)

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 Rob Roy – 1. rész
20.00 Tabuk nélkül
Vendég: Varga Miklós
21.00 Idegen az ágyamban
Amerikai filmdráma
22.45 Húzódásra, zúzódásra Ács-balzsam

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek