Tv műsor – 1994. július 26. – Kedd

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – adótippel, privatizációval
6.25 Határtól határig
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Philip Marlowe esetei
Angol krimisorozat
Vallomás (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Szemtől szemben
Csete György építőművésszel (ism.)
16.55 Tükör
17.08 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.38 Látlelet
Benne: Csellengők
18.08 Álljunk meg egy szóra!
Nyelvművelő műsor
18.18 TÁRGY-alás
Ifjúsági műsor a tárgy- és környezetkultúra köréből, 12-18 éveseknek
18.33 Meselánc
A bábszínház
Gyermeknapi különkiadás (ism.)
18.48 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
18.58 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.25 „Veletek vagyok mindennap…”
Katolikus krónika
19.42 Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Csupafül szamócája
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Hoppá
Magyar film
22.22 Magyarok
23.07 TS – Sportvarázs
0.17 BBC-híradó
0.37 Képújság

MTV 2

15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki…?!
16.20 A sokarcú kultúra
Óriási különbség és még nagyobb hasonlóság
16.50 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Vásári komédia
– Állatportrék
Flamingók
– Háp Háp Dudli
Amerikai rajzfilmsorozat
Háp Háp Hapci
– Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Bababáj
– No, megállj csak!
Szovjet rajzfilmsorozat (ism.)
– Vakond és a sün
Csehszlovák rajzfilm
17.35 Franciaországi mozaik
17.50 Néprajzi értékeink
A dunántúli mángorló
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Válogatás a határainkon túli magyar szerkesztőségek műsoraiból
19.00 Zöldpont
19.35 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Jószolgálati látogatás
20.05 Stúdió ’94
21.00 Mindent vagy semmit!
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
21.57 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.00 Csízió
22.05 Mondolat
Nyelvi-művelődéstörténeti filmes folyóirat
22.35 Bartók Béla XVI. Nemzetközi Kórusverseny
Összefoglaló a verseny eseményeiről
23.35 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.05 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok
Kincs a barlangban
15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.25 Adrian Mole újabb kínszenvedései – 5. (ism.)
16.50 A boldog család
A farágó bogár (ism.)
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.10 Édes Anna
Magyar film (1958)
19.40 Füst Milán titka
20.00 Gazdakör/Híradó
21.20 A Vörös Pimpernel visszatér
Angol kalandfilm (1938) (ism.)
22.35 Füst Milán: Öregség

HBO

17.30 Tintin: Ottokár király jogarja 1.
Rajzfilm
18.00 Ahol megállt az idő
Amerikai kalandfilm
19.30 Hegylakó
Amerikai kalandfilm
21.25 Nincs irgalom
Amerikai bűnügyi film
23.05 Kicsi, de nagyon erős
Magyar filmdráma

TV4

19.05 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
Találkozás a munkásokkal
20.00 Football Mundial
Labdarúgó-magazin
20.30 Hajtóerő
Amerikai film

Szív TV

19.10 Príma torna hölgyeknek
19.30 Pinocchio
Rajzfilm – 3.
20.00 Magyar ralikrossz bajnokság
20.30 Az ifjú Indiana Jones kalandjai – 3. rész
21.30 Egészségmagazin
21 lyukú szív
22.00 Különjárat
Rockműsor
22.40 Művészportrék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek