Tv műsor – 1994. június 20. – Hétfő

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
6.25 Határtól határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Malacka, a király
– Donald és a csöpögő csap
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
A sas megjelenik
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Welcome to Hungary
Feliratos!
13.02 Képújság
13.10 Bobobók
Spanyol rajzfilmsorozat
14.01 Bolygónk, a Föld
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat – 3. (ism.)
14.56 Helló, világ! (ism.)
15.33 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Európai üzleti asszisztens
16.42 Labdarúgó VB
Kamerun-Svédország összefoglaló
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.44 Dimenzió
18.24 Jelképtár – A kacsa
18.30 Cimbora
18.51 Zenelánc
19.05 Szerencsekerék
19.37 Pozsonyi mesék
Szlovák rajzfilmsorozat
19.47 „Engedjétek hozzám!”
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
7. rész: Egy különleges kadét
21.49 Isten bunkerében
Izraeli dokumentumfilm
22.30 Leltár
23.15 Balaton Fesztivál ’94
Stúdió ’94
– Trieszti elégiák
Dokumentumfilm
0.25 BBC-híradó
0.45 Képújság

MTV 2


16.00 Képújság
16.05 Műsorajánlat
16.07 Időjárás
16.09 A Hét (ism.)
17.04 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Kalóz testvérek
– Az a röpke tízezer év
Angol rajzfilmsorozat
Az ár és a termelő
17.31 Civil kurázsi
17.56 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Szellemtánc
18.40 Az év asszonya
Amerikai film (1942) FF
20.35 Tudomány alapfokon
Open University
Az élet fűszere, a DNS
21.00 XX. századi költőportrék
Szervác József
Beszélgetőtárs: Tarján Tamás irodalomtörténész
21.20 Csízió
21.30 Híradó
21.53 Időjárás
21.55 Labdarúgó VB
Brazília-Oroszország
Közvetítés San Franciscóból
23.55 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.05 A Selyemút – 1. (ism.)
15.00 Gazdakör (ism.)
16.00 Hírmondó
16.25 Nagyítóval a tenger alatt
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Vigyázat, fiúk!
Útjelző tábla
– Decimal, a bálna és a pingvinfókák
A születésnapi torta
18.00 Híradó
18.10 A boldog család – 4.
19.00 Ritmus ’94 (ism.)
19.40 A préri pacsirtája
19.50 Régiók
20.25 Meghökkentő mesék
21.00 Híradó
21.20 Dandin György (ism.)
22.45 Költők társaságában

HBO


17.30 Halál a Níluson
Amerikai krimi
19.55 Reszkessetek, betörők!
Amerikai filmvígjáték
21.40 Vörös vurstli
Magyar filmdráma
23.05 Mostohaapa 3.
Amerikai horror

TV4


19.05 Aerobic
19.17 Sráckarika
Szebben akarok írni 4.
19.20 Knight Rider
Amerikai sorozat
20.10 Forgótőke
20.40 Egy szoknya, egy nadrág
Magyar film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek